ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výprodej lamelových roštů

Lamelové rošty - výprodej

Na podzim 2015 jsme připravili novou kolekci roštů pro rok 2016. V prodeji je již nová řada roštů Elastic 28 a Elastic 42, které dostaly nejen nový design, ale také byly technicky vylepšeny. Se zařazením nových modelů těchto roštů zároveň vyprodáváme skladové zásoby roštů Elastic 28 a Elastic 42 staré kolekce. Jedná se o časově omezenou akci, která je limitována skladovými zásobami. Využijte časově omezenou výprodejovou akci roštů a pořiďte si kvalitní lamelové rošty za výprodejové ceny.

Všechny rošty ve výprodeji naleznete zde: rošty výprodej

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.