ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výprodej lamelových roštů

Lamelové rošty - výprodej

Na podzim 2015 jsme připravili novou kolekci roštů pro rok 2016. V prodeji je již nová řada roštů Elastic 28 a Elastic 42, které dostaly nejen nový design, ale také byly technicky vylepšeny. Se zařazením nových modelů těchto roštů zároveň vyprodáváme skladové zásoby roštů Elastic 28 a Elastic 42 staré kolekce. Jedná se o časově omezenou akci, která je limitována skladovými zásobami. Využijte časově omezenou výprodejovou akci roštů a pořiďte si kvalitní lamelové rošty za výprodejové ceny.

Všechny rošty ve výprodeji naleznete zde: rošty výprodej

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.