ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nová kolekce čalouněných postelí

Čalouněné postele s úložným prostorem patří mezi oblíbené manželské postele, stejně tak postele pro děti, studenty a seniory. Největší předností čalouněné postele je příznivá cena za kompletní postel. Součástí ceny čalouněné postele je totiž velký úložný prostor, rošty i matrace. V říjnu jsme pro vás připravili novou kolekci čalouněných postelí za příznivé ceny. Všechny čalouněné postelejsou kompletní a vybírat můžete z široké nabídky látek různého barevného provedení.

Manželské postele s úložným prostorem

Manželské čalouněné postele s úložným prostorem najdeme v nejedné ložnici. V nové kolekci naleznete postele s opravdu moderním designem a trendy barevném provedení. Velmi oblíbené jsou postele bílé barvy, vyrobené z omyvatelé ekokůže, která se lehce udržuje a má dlouhou životnost. Bílou barvu u některých postelí kombinujeme s barevným čalouněním, které postel oživí. Oblíbené jsou také různé odstíny šedé, od světle šedé až po tmavší šedé odstíny. Šedé postele jsou oblíbené jak v provedení z ekokůže, tak vypadají velmi pěkně z textilních látek. Dá se říci, že při nákupu čalouněné postele bílé nebo šedé barvy nemůžete šlápnout vedle. Tyto barvy se hodí do většiny interiérů, jsou moderní a nadčasové.

Rohové postele

Rohové čalouněné postele patří mezi oblíbené lůžka. Rohové postele mohou sloužit jako jednolůžko pro dítě, studenta i seniora. Prodávají se v rozměrech 90x200cm, 100x200cm, 110x200cm a 120x200cm. Rohovou postel využijete také do menších prostorů jako manželskou postel o rozměrech 140x200 nebo 160x200cm. Součástí rohové postele je samozřejmě také úložný prostor, rošt a matrace. 

Válendy a dětské postele

Čalouněné válendy představují levnou, ale zároveň velmi moderní a funkční možnost dětské postele. Nespornou výhodou je úložný prostor, který se hodí v každém dětském pokoji pro uložení čehokoliv. Pro starší děti a teenagery jsou oblíbené dětské postele v rozměrech 110x200cm, 120x200cm nebo 140x200cm. Postele v těchto rozměrech poskytují dítěti velkou ložnou plochu nejen pro spaní, ale také pro hraní nebo učení.

Čalouněné postele budou pro své nesporné výhody vždy patřit mezi oblíbený typ postelí.

Moderní čalouněná postel
Moderní čalouněná postel
Krásná bílá postel
Krásná bílá postel
Oblíbená šedá postel
Oblíbená šedá postel
Čalouněná manželská postel
Čalouněná manželská postel
Rohová postel
Rohová postel
Dětská čalouněná postel
Dětská čalouněná postel

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.