ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Šatní skříně

Ložnice je místnost, do které chodíme odpočívat a spát. Nejdůležitější součástí ložnice je proto postel. Pro kvalitu spánku je důležitá však nejen kvalitní a pohodlná postel, ale také celkové prostředí ložnice. Proto jsou důležitou součástí ložnice také šatní skříně, které slouží k uložení nebo pověšení oblečení, různých drobností a doplňků. Díky velké a prostorné šatní skříni naleznete úložné prostory pro oblečení, ložní prádlo, kravaty, opasky, kabelky, spodní prádlo apod. Šatní skříň zavřete a ložnice zůstane uklizená a útulná. A přesně v takové ložnici se vám bude dobře spát.

Protože důležitou součástí ložnice je nejen postel, ale také prostorné šatní skříně, zařadili jsme do nabídky šatní skříně LINE a MILET. Tyto šatní skříně české výroby lze objednat ve stejném barevném provedení jako postele BMB. Můžete tedy sladit svou novou postel se skříní. Šatníky Line a Milet se vyrábějí ve třech šířkách – 1,5 m, 2 m a 2,5 m. Vnitřní prostor skříně si můžete zařídit dle svého vlastního výběru doplňkovým vybavením jako jsou zásuvky, výsuvné koše, šatní tyče, police nebo dělící příčky. 

Skříně mají praktické posuvné dveře, které jsou ve třech typech provedení. Buď jsou v celku ze stejného materiálu a barevného provedení jako je postel, nebo mohou být dělené (dřevěné v kombinaci se sklem), nebo můžete mít dveře zrcadlové. Výhodou posuvných dveří je velmi snadný přístup do všech částí skříně. 

Skříně mají stabilní a pevnou konstrukci. Montáž skříně je složitější, za poplatek si však můžete objednat montáž námi dodané skříně. Zařiďte si kompletně celou ložnici u nás. Od postele, šatní skříň až po komodu, polici nad postel nebo noční stolek. Zboží přivezeme naši vlastní dopravou a v případě objednání montáže vám vše také smontujeme.

Šatní skříň Line
Šatní skříň Line
Variabilní vnitřní vybavení
Variabilní vnitřní vybavení
Skříň Line
Skříň Line
Prostorná šatní skříň
Prostorná šatní skříň
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Skříň Milet vosk
Skříň Milet vosk
Šatní skříň v provedení akát
Šatní skříň v provedení akát

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.