ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Šatní skříně

Ložnice je místnost, do které chodíme odpočívat a spát. Nejdůležitější součástí ložnice je proto postel. Pro kvalitu spánku je důležitá však nejen kvalitní a pohodlná postel, ale také celkové prostředí ložnice. Proto jsou důležitou součástí ložnice také šatní skříně, které slouží k uložení nebo pověšení oblečení, různých drobností a doplňků. Díky velké a prostorné šatní skříni naleznete úložné prostory pro oblečení, ložní prádlo, kravaty, opasky, kabelky, spodní prádlo apod. Šatní skříň zavřete a ložnice zůstane uklizená a útulná. A přesně v takové ložnici se vám bude dobře spát.

Protože důležitou součástí ložnice je nejen postel, ale také prostorné šatní skříně, zařadili jsme do nabídky šatní skříně LINE a MILET. Tyto šatní skříně české výroby lze objednat ve stejném barevném provedení jako postele BMB. Můžete tedy sladit svou novou postel se skříní. Šatníky Line a Milet se vyrábějí ve třech šířkách – 1,5 m, 2 m a 2,5 m. Vnitřní prostor skříně si můžete zařídit dle svého vlastního výběru doplňkovým vybavením jako jsou zásuvky, výsuvné koše, šatní tyče, police nebo dělící příčky. 

Skříně mají praktické posuvné dveře, které jsou ve třech typech provedení. Buď jsou v celku ze stejného materiálu a barevného provedení jako je postel, nebo mohou být dělené (dřevěné v kombinaci se sklem), nebo můžete mít dveře zrcadlové. Výhodou posuvných dveří je velmi snadný přístup do všech částí skříně. 

Skříně mají stabilní a pevnou konstrukci. Montáž skříně je složitější, za poplatek si však můžete objednat montáž námi dodané skříně. Zařiďte si kompletně celou ložnici u nás. Od postele, šatní skříň až po komodu, polici nad postel nebo noční stolek. Zboží přivezeme naši vlastní dopravou a v případě objednání montáže vám vše také smontujeme.

Šatní skříň Line
Šatní skříň Line
Variabilní vnitřní vybavení
Variabilní vnitřní vybavení
Skříň Line
Skříň Line
Prostorná šatní skříň
Prostorná šatní skříň
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Šatní skříň Milet
Skříň Milet vosk
Skříň Milet vosk
Šatní skříň v provedení akát
Šatní skříň v provedení akát

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.