Pořiďte si polohovací rošt do postele

V poslední době jsou v oblibě polohovací rošty do postele. Umožňují uživatelům samostatné manuální polohování v oblasti hlavy a nohou. V kombinaci s vhodnou zdravotní matrací jsou polohovací lamelové rošty ideální volbou pro zdravý spánek. A navíc jsou velmi praktické. Kdo by si rád nedal nohy nahoru po uběhaném dni plném stresu, náročném výletu či celodenním stání v práci? Při mírně zvednutých nohách se zlepší krevní oběh a vašemu zdraví to rozhodně prospěje. 

Užitečné je také polohování v oblasti hlavy. Chcete-li si v posteli číst nebo se z postele před spaním dívat na oblíbené pořady v televizi, nastavíte si sklon tak, jak vám bude pro danou chvíli vyhovovat. Budete mít pohodlí a pro vaši krční páteř to bude mnohem zdravější, než vrstvení polštářů.

Manuálně polohovací nebo motorový rošt?

Na trhu jsou také rošty motorové, které lze snadno ovládat pomocí několika tlačítek na ovládání roštu. Zvládne to úplně každý včetně seniorů. 

Zkrátka, polohovací rošty jsou IN a zvýší vám to komfort vašeho spánku. Tak proč to pro sebe neudělat?

Polohovací rošt 1+1
Polohovací rošt 1+1
Manuálně polohovací rošt
Manuálně polohovací rošt
Manuálně polohovací rošt
Manuálně polohovací rošt
Motorový rošt
Motorový rošt
Motorový rošt
Motorový rošt

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.