ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pořiďte si polohovací rošt do postele

V poslední době jsou v oblibě polohovací rošty do postele. Umožňují uživatelům samostatné manuální polohování v oblasti hlavy a nohou. V kombinaci s vhodnou zdravotní matrací jsou polohovací lamelové rošty ideální volbou pro zdravý spánek. A navíc jsou velmi praktické. Kdo by si rád nedal nohy nahoru po uběhaném dni plném stresu, náročném výletu či celodenním stání v práci? Při mírně zvednutých nohách se zlepší krevní oběh a vašemu zdraví to rozhodně prospěje. 

Užitečné je také polohování v oblasti hlavy. Chcete-li si v posteli číst nebo se z postele před spaním dívat na oblíbené pořady v televizi, nastavíte si sklon tak, jak vám bude pro danou chvíli vyhovovat. Budete mít pohodlí a pro vaši krční páteř to bude mnohem zdravější, než vrstvení polštářů.

Manuálně polohovací nebo motorový rošt?

Na trhu jsou také rošty motorové, které lze snadno ovládat pomocí několika tlačítek na ovládání roštu. Zvládne to úplně každý včetně seniorů. 

Zkrátka, polohovací rošty jsou IN a zvýší vám to komfort vašeho spánku. Tak proč to pro sebe neudělat?

Polohovací rošt 1+1
Polohovací rošt 1+1
Manuálně polohovací rošt
Manuálně polohovací rošt
Manuálně polohovací rošt
Manuálně polohovací rošt
Motorový rošt
Motorový rošt
Motorový rošt
Motorový rošt

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.