ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Detail v hlavní roli

Detaily hrají v životě důležitou roli. Týká se to i našeho spánku. Při zařizování ložnice klademe největší důraz na výběr postele. Aby byla pevná a designem i funkčně splňovala naše představy. Vybíráme kvalitní zdravotní matrace. Necháme si doporučit vhodné lamelové rošty, případně si připlatíme za rošt polohovací nebo motorový. Dostatečnou pozornost věnujeme i ostatnímu nábytku, který v ložnici umístíme. Rozhodujeme se, jak ložnici vymalovat a která podlaha bude nejvhodnější. 

Jakmile dořešíme tyto základní body, považujeme ložnici za dokončenou. Vždyť základem každé ložnice je kvalitní postel a jejímu výběru jsme přece věnovali náležitou pozornost. To je pravda, postel hraje v ložnici hlavní roli, není však to jediné, co nám umožní bezstarostný spánek. Někdy stačí zdánlivě nepatrný detail a ani v luxusní posteli se nevyspíme. 

Já třeba nemůžu spát, když se v noci probudím a nevím, kolik je hodin. Nevím-li, kolik času ještě do rána zbývá, tak už neusnu, protože si nejsem jistá, zda to ještě stojí za to. Kolikrát jsem takto probděla půlku noci. Přitom to může vypadat jako zcela nepodstatný detail – budík, na který není v noci vidět. I malý detail však může narušit náš spánek. 

Pro každého může být takovým rušivým detailem něco jiného. Pohled z postele na otevřené dveře do chodby a neustálé očekávání, že jimi někdo nezvaný vstoupí. Pouliční lampa svítící oknem přímo do očí. Odrazy světel projíždějících aut na stropě. Hlasitě tikající budík nebo ostré světlo digitálního ciferníku. Přikrývka, která se celou noc vysvléká z povlečení. Odraz v zrcadle. Menším dětem často vadí prázdný prostor pod postelí, představují si příšery, které se tam mohou skrývat. Zkrátka cokoli. 

Chcete-li se opravdu dobře v noci vyspat, nepodceňujte detaily. V ložnici může hrát i malý detail hlavní roli.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.