ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Letní přikrývky a polštáře pro horké noci

Pro horké tropické noci jsou určeny speciální letní lůžkoviny, které jsou vyrobeny z materiálů snadno absorbujících pot, jsou velmi lehké, mají menší hmotnost náplní a také chladící efekt. Letní ložní soupravy jsou speciálně vyvinuty pro horké letní noci, kdy vytváří komfort a příjemné klimatické podmínky pro klidný spánek i při vysokých letních teplotách. Letní přikrývky a polštáře jsou vhodné pro osoby se zvýšenou potivostí. 

Nabídka letních přikrývek a polštářů je široká, aby si vybral každý zákazník přikrývku vhodnou právě pro něj. Oblíbené jsou letní lůžkoviny every emotion Cool Touch a Siluran.

Ložní souprava every Cool Touch je vyrobena z povrchové tkaniny z hydrofobního čtyřkanálkového značkového vlákna, která zajišťuje velmi dobrý odvod vlhkosti z povrchu těla do okolního prostředí. Přikrývka a polštáře mají nesepratelnou antibakteriální úpravu, která má schopnost zamezit tvorbě mikrobů na zpoceném těle, čímž předchází nepříjemnému pachu ložní soupravy i při vícenásobném použití. Prošívaná přikrývka every Cool Touch má dobrou splývavost díky erogonomickému prošití. Přikrývka udržuje u těla souvislou vzduchovou vrstvu, která je tepelně stabilní v chladném i teplém prostředí. Přikrývka z kvalitních dutých vláken je jemná, měkká, hebá na dotek. Speciální dutá vlákna every Fibre LOFT jsou plně odolné proti mikroorganismům. Polštář every Cool Touch zajišťuje přijemnou oporu hlavy. Polštář má snímatelný obal s povrchovou tkaninou s rychlým odvodem potu. Potal lze prát při teplotě do 60°C.

Ložní souprava every Siluran se vyznačuje neobyčejnými vlastnostmi, které vytvářejí komfort i v extrémních klimatických podmínkách. Patentovaná technologie SILURAN® Cool-Down Technology zajišťuje rychlý odvod potu z těla do povrchové tkaniny a její rychlé odpařování, čímž je dosahováno jak chladícího efektu, tak vytváření suchého mikroklimatu v lůžku, zároveň působí na tkaninu zjemňujícím způsobem. Přikrývka every Siluran je vyrobena ze 100% bavlny ošetřené touto technologií s výrazně chladivým. Polštář every Siluran je tvořen samostatným snímatelným obalem a náplní, uložené v samostatném vaku. Obal polštáře je zhotovený z jemné, rychleschnoucí tkaniny ze 100% bavlny s chladícím efektem.

Oblíbené jsou také letní lůžkoviny every Mona Lucy Nanotiss Climat. Ložní souprava zhotovena speciálně pro letní období pomáhá tělu stabilizovat jeho teplotu na obvyklých 37°C. Výborný odvod vlhkosti od těla, který zajišťuje povrch přikrývky, umožňuje příjemné spaní. Také polštář Nanotiss Climat velmi dobře odvádí vlhkost a udržuje suché mikroklima i při zvýšené potivosti.

Pokud si chcete dopřát příjemný spánek i v horkých letních nocích, pořiďte si do postele letní přikrývky a polštáře, které udrží v posteli suché mikroklima, mají chladívý efekt a zabrání přehratí.

Letní ložní souprava
Letní ložní souprava
Letní přikrývka a polštář
Letní přikrývka a polštář
Letní ložní souprava
Letní ložní souprava

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.