ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Co lze najít pod postelí

Znáte to, když se o něčem řekne, že se to zametlo pod postel nebo pod koberec? Jako by se po tom zem slehla. Prostě to ignorujeme, neexistuje to. Jak to asi vzniklo? Nejspíš proto, že pod kobercem ani pod postelí to není vidět. Postel je lepší, vejde se toho pod ní víc. Schováváme tam věci, které moc často nepoužíváme nebo je prostě chceme odstranit z dohledu. 

Vybavuji si celou řadu vtipných scének z komedií, kdy se něco rychle kopne pod postel nebo se pod ní někdo schovává… My jsme se sestrou měly doma jako malé každá postel s úložným prostorem a dřevěným roštem. Rošty do postele nám sloužily jako místo pro trénink „provazochodectví“ a skákání z lávky na lávku (voda pod námi byla samozřejmě plná krvelačných žraloků a krokodýlů) a do postele jsme se schovávaly při hře na schovávanou nebo si z ní dělaly domeček. 

Matrace sloužila pro stavbu různých skrýší a bunkrů. Postel u nás měla celodenní využití. Na stěně u našich postelí byla fototapeta se stromy v lese a v lese se dá hrát spousta her… Zvlášť když přišla návštěva a několik dětí běhalo po matracích sem a tam a hrálo „škatulata, batolata, hýbejte se z místa na místo“… Dodnes se divím, co všechno naše rošty do postele vydržely. 

Dnes pod postel schovávám věci, které potřebuji ukrýt před malou dcerou. Případně tam nacházím to, co dcerka schovala přede mnou. Nebo tam zaručeně najdu ji, když trucuje… Nenávidím věci volně vložené pod postel. Nenávidím vysávání prachu pod postelí a s věcmi pod ní je to ještě horší. Naštěstí je dnes široký výběr šikovných postelí s úložným prostorem, případně se dá koupit samostatný úložný box, který pod postel jednoduše zastrčíte. Nechcete-li se jednou divit, co vše se najde pod vaší postelí, pořiďte si také raději praktickou postel s úložným prostorem. Věřte mi, budete rádi.

Manželská postel s úložným prostorem
Manželská postel s úložným prostorem
Jednolůžko s úložným prostorem
Jednolůžko s úložným prostorem
Postel s úložným prostorem
Postel s úložným prostorem

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.