ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rozkládací postele – novinky pro rok 2015

Rozkládací postele patří dlouhodobě mezi oblíbené postele nejen do dětských pokojíčků, ale také do malých bytů, garsoniér, pracoven a studentských pokojů. Největší předností a důvodem oblíbenosti rozkládacích postelí je jejich neuvěřitelná multifunkčnost. Postel ve složeném stavu slouží jako jednolůžko nebo jako sedačka, která nezaberou zbytečně mnoho prostoru a vejdou se tudíš do většiny místností. Po roztáhnutí postele získáte ložnou plochu klasické manželské postele.

Jedinou nevýhodou rozkládacích postelí pro některé bylo to, že rozkládací rošt byl laťový. Laťový rošt je dostačující pro každodenní spaní pro většinu jedinců. Avšak jsou mezi námi citlivější lidé, kteří vyžadují maximální komfort spaní, který dokáže poskytnout pouze lamelový rošt. Přesně pro tyto zákazníky jsou určeny postele Tandem Plus a Tandem Ortho. Nyní už nebudete řešit dilema mezi úsporou místa a komfortem spánku. 

Rozkládací postele s lamelovým roštem

Postel Tandem Plus je rozkládací postel s lamelovým roštem určena ke každodennímu spaní. Speciální rozkládací rošt je lamelový a zaručuje komfort klasické manželské postele. Skládání postele je velmi jednoduché a díky unikátnímu mechanismu rozkladů BMB EASY zaručuje konstrukce postele, že i při každodenním používáním rozkladu bude zachována stabilita postele po desítky let. K posteli je možno dokoupit také úložný prostor, neboli zásuvku, která se vysouvá z boku postele a je použitelná ve složeném i rozloženém stavu. Zásuvka je vnodná například k uložení lůžkovin.

Rozkládací postel s roštem dle vašeho výběru

Máte malý byt či garsoniéru, ale chcete zároveň pohodlně spát jako v ložnici? Řešením pro vás je postel Tandem Ortho. Tato certifikovaná rozkládací postel chráněna užitným vzorem nabízí možnost vložit do rozkládací postel rošt dle vlastního výběru. Výhodou této rozkládací postele je možnost vložit i rošt polohovací. Výběr roštu je tedy pouze na vás. Speciální konstrukce postele umožňuje vložení jakéhokoliv lamelového roštu do výšky 10cm. A to i roštu manuálně polohovacího. 

Postel Tandem Ortho je rozkládací postel bez kompromisů. Umožňuje stejně kvalitní spánek jako na manželské posteli. Zároveň však nabízí možnost složení postele a její proměnu v sedačku. Pod postel je možné také dokoupit prostornou zásuvku. Velký úložný prostor potom slouží k uložení lůžkovin nebo jiných potřebných věcí.

Rozkládací postele již nejsou pro zákazníka kompromisem mezi úsporou místa a komfortem spánku. Postel Tandem Plus a Tandem Ortho nabízí komfortní spaní srovnatelé s manželskou postelí.

Postel Tandem Plus
Postel Tandem Plus
Postel Tandem Ortho
Postel Tandem Ortho
Možnost úložného prostoru
Možnost úložného prostoru
Velmi snadné rozložení
Velmi snadné rozložení
Polohovací lamelový rošt
Polohovací lamelový rošt
Rozložená postel
Rozložená postel

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.