ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Manželská postel je základem rodinného štěstí

V posteli se v mnoha případech odehrává rodinný život. Zejména o víkendu a volných dnech, kdy není kam spěchat. Kromě spánku (což považuji za samozřejmost, pokud rodina funguje a jeden z partnerů nechodí spát na gauč do obýváku…), kdy ráno k rodičům do postele hupsnou běžně i jejich ratolesti, mnoho lidí v posteli i snídá. Taková víkendová snídaně do postele může být velmi romantická, ať už ji připraví kterýkoli z partnerů. 

O něco méně romantické, za to k rodinnému štěstí neodmyslitelně patřící, je dovádění dětí, které (nevím proč) automaticky považují postel rodičů za svůj prostor na hraní, dovádění, skákání, schovávání se apod. 

Večer se pak z postele báječně kouká na televizi, protože se vám nestane, že usnete zkroucení na gauči u rozkoukaného filmu a vzbudíte se v noci, v horším případě až ráno, celí rozlámaní, unavení a ve velmi špatné náladě. V posteli prostě trávíme spoustu času. A to jsem ještě nezmínila dny, kdy jsme nemocní nebo se prostě jen rozhodneme pro pyžamový den (i když to je spíš případ těch ještě bezdětných…). 

Když tedy opomenu zdravotní důvody a zaručení kvalitního spánku, po kterém se probudíme svěží a plni energie do dalšího dne, je kvalitní manželská postel, která vydrží tento nápor a obstojí bez újmy, naprosto nezbytná. Navíc, když už v ní trávíme tolik času, tak se chceme i na něco pěkného dívat. Výběru postele je proto třeba věnovat zvláštní pozornost, aby naše štěstí bylo dokonalé. 

Ideální je velká manželská postel, s pěkným designem, pokud možno liniově čistá, aby se nám brzy neokoukala, a s kvalitním čalouněním, které něco vydrží… Čalouněné postele mají navíc tu výhodu, že se o ně malé dítě při dovádění nezraní. A pokud je vaše rodinné štěstí (zatím nebo už) založeno na zcela jiných hodnotách než na čase tráveném s dětmi, pak si můžete dopřát třeba luxusní koženou postel. Zkrátka - manželská postel je základem rodinného štěstí.

I takto může vypadat ráno
I takto může vypadat ráno
Snídat můžete i v posteli
Snídat můžete i v posteli
Příjemné dovádění v posteli
Příjemné dovádění v posteli
Pohodlná postel
Pohodlná postel
Manželská postel
Manželská postel
Čalouněná manželská postel
Čalouněná manželská postel

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.