ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přivítejte jaro ve své ložnici

Kalendářní jaro trvá již několik dní a právě jaro je doba velkého úklidu, velikonoční výzdoby, těšení se na oteplení či sázení truhlíků s květinami. Jaro však můžete přivítat také ve své ložnici novým povlečením s jarním květinovým vzorem. Barevné a květované povlečení nabudí jarní atmosféru i ve vaší ložnici. Škála barev povlečení je široká, takže si vhodné povlečení do své ložnice najde opravdu každý.

V naši nabídce naleznete oblíbené saténové povlečení se vzory květů, ale také květované hřejivé povlečení z mikroplyše. 

Saténové povlečení je oblíbené luxusní povlečení, které zaručuje nejvyšší možnou kvalitu, jemnost, dlouhou životnost a skvělé uživatelské vlastnosti. Kvalitní bavlněný satén se nežmolkuje, mercerizací a horkým kalandováním získává bavlněný satén svůj typický lesk, který podtrhuje dojem luxusu. Tento typ saténu se nezatrkává, na rozdíl od 100% polyesteru, který je navíc neprodyšný, chladí, přitahuje prach a elektrizuje.

Ložní povlečení z mikroplyše je hebké a příjemné na dotek. Velikou výhodou tohoto povlečení je to, že se nemusí žehlit. Povlečení z mikrovlákna je vhodné pro zimní období nebo pro zimomřivé osoby, protože mikroplyš je velmi hřejivý a zajistí vám teploučko po celou noc i v chladné místnoti.

Co se týče barevné škály, vybírat můžete z jemných odstínů decentních světlých pastelových barev, kdy vzory květů jsou na povlečení pouze jemně naznačeny, přes veselé syté barvy v odstínu červené, zelené, vínové či růžové které z postele vytvoří doslova kvetoucí louku, přes tmavější barvy kombinující hnědé, béžové či černé odstíny.

Přivítejte jaro novým květovaným povlečením, díky kterému se vám nebude chtít ráno z postele vylézt.« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.