ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Při výběru postele nezapomínejte na erotiku!

Postel je nejtradičnější místo pro milostné hrátky již po celá staletí. Sex je po spánku bezesporu další nejčastější činností, pro kterou postel používáme, a tak i na něj by lidé měli brát při výběru lůžka patřičné ohledy. Statistiky praví, že průměrný český dospělák dělá sex přibližně stokrát ročně – přičemž zhruba šedesát procent z veškeré erotiky probíhá právě v prostředí ložnice, a tedy v posteli především.

Pro milostné hrátky neexistuje snad nic horšího, než špatná postel s nekvalitním roštem. Přehnaně hlasité vrzání levných roštů překáží i při samotném spánku, milostné napětí však dokáže zchladit více než pořádně – často až k bodu mrazu. Malá nebo naopak velká ohebnost roštů také ničemu neprospívá. Zkrátka – kvalitní erotika si žádá kvalitní postel.

Při výběru toho ideálního ztělesnění hnízdečka lásky se nezaobírejte v první řadě vzhledem. To je totiž bezesporu nejčastější chyba zájemců o lůžko. Tělo postele může být vyvedeno klidně i v celých padesáti odstínech šedi, jakmile však nemá ten správný základ, bude estetická hodnota takového lůžka jedinou devízou, kterou se bude moci pochlubit.

Základními stavebními kameny dobré postele pro fyzický akt lásky a také spánek samotný jsou totiž rošt a matrace. Právě synergie kvalitního lamelového roštu a zdravotní matrace je pro praktické využívání postele tím absolutně nejdůležitějším. Lamelový rošt dovoluje matraci dýchat – tedy odvádět vlhkost, což snižuje riziko vzniku plísní a množení roztočů, pro jejichž životní cyklus je vlhké prostředí rajskou zahradou. A zároveň matraci pomáhá rozkládat tlak vašeho těla, díky čemuž umocňuje její ortopedické vlastnosti a potěšení majitele postele z jejího užívání.


« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.