ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Při výběru postele nezapomínejte na erotiku!

Postel je nejtradičnější místo pro milostné hrátky již po celá staletí. Sex je po spánku bezesporu další nejčastější činností, pro kterou postel používáme, a tak i na něj by lidé měli brát při výběru lůžka patřičné ohledy. Statistiky praví, že průměrný český dospělák dělá sex přibližně stokrát ročně – přičemž zhruba šedesát procent z veškeré erotiky probíhá právě v prostředí ložnice, a tedy v posteli především.

Pro milostné hrátky neexistuje snad nic horšího, než špatná postel s nekvalitním roštem. Přehnaně hlasité vrzání levných roštů překáží i při samotném spánku, milostné napětí však dokáže zchladit více než pořádně – často až k bodu mrazu. Malá nebo naopak velká ohebnost roštů také ničemu neprospívá. Zkrátka – kvalitní erotika si žádá kvalitní postel.

Při výběru toho ideálního ztělesnění hnízdečka lásky se nezaobírejte v první řadě vzhledem. To je totiž bezesporu nejčastější chyba zájemců o lůžko. Tělo postele může být vyvedeno klidně i v celých padesáti odstínech šedi, jakmile však nemá ten správný základ, bude estetická hodnota takového lůžka jedinou devízou, kterou se bude moci pochlubit.

Základními stavebními kameny dobré postele pro fyzický akt lásky a také spánek samotný jsou totiž rošt a matrace. Právě synergie kvalitního lamelového roštu a zdravotní matrace je pro praktické využívání postele tím absolutně nejdůležitějším. Lamelový rošt dovoluje matraci dýchat – tedy odvádět vlhkost, což snižuje riziko vzniku plísní a množení roztočů, pro jejichž životní cyklus je vlhké prostředí rajskou zahradou. A zároveň matraci pomáhá rozkládat tlak vašeho těla, díky čemuž umocňuje její ortopedické vlastnosti a potěšení majitele postele z jejího užívání.


« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.