ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošty a matrace

Nedávný oblíbený hit tuzemských hudebních žebříčků byla píseň skupiny Mandrage: „Šrouby a matice“. Vzhledem k textu písně a významu kvalitního spánku pro zdravé tělo a ducha, by se však klidně mohla jmenovat: „Rošty a matrace“. 

Znáte tu situaci, kdy vstanete z postele a jste možná ještě unavenější, než když jste šli spát? Nebo rozbolavělí, rozlámaní a vůbec vhodní spíše na návštěvu masáže nebo ortopedické ordinace, než cestu do školy nebo zaměstnání? Obzvláště v těchto momentech není pochyb o tom, že nikoliv snídaně, ale pořádný spánek je základem dne - a také v podstatě celého života. 

V časech dětství a dospívání potřebujeme kvalitní spánek kvůli správnému vývoji a formování naší anatomie, ve věku produktivním kvůli odpočinku a zachování vysoké pracovní výkonnosti, ve stáří pak pro snížení následků celoživotního opotřebování těla a regeneraci. 

Jedním ze základních stavebních kamenů zdravého spánku je samozřejmě pořádné lůžko. Ovšem kvalita postele nesouvisí pouze s jejím korpusem - ten je v podstatě tou nejméně důležitou částí. Chcete-li se vyspat jako v příslovečné bavlnce, musíte tělo postele opatřit především kvalitním roštem a matrací. Širokou nabídku obojího naleznete na Rosty.cz.

Jedině díky synergii mezi skvělým roštem a zdravotní matrací dokážete plně využít potenciál obou těchto prvků vašeho lůžka. Kvalitní lamelový rošt totiž pomáhá matraci rozložit tlak těla, díky čemuž umocňuje její ortopedické vlastnosti. A navrch jí pomáhá, jak se říká, dýchat - odvádí vlhkost, čímž se markantně snižuje riziko vzniku plísní nebo kulminování roztočů, kteří si ve vlhku přímo lebedí - a o to rychleji se množí.

Nezapomínejte proto při výběru postele na lamelové roštymatrace - poctivý spánek totiž začíná právě u nich. A s ním i vaše energie, dobrá nálada, a hlavně - zdraví.

Rošty a matrace
Rošty a matrace

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.