ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorový rošt je užitečným pomocníkem v době nemoci

Vlastnosti, které má motorový lamelový rošt, nejvíce ocení osoby, jež musí kvůli zdravotním potížím trávit delší dobu v posteli, nebo lidé, kteří pečují o osoby s omezenou pohybností či o osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Motorové rošty už nejsou díky přijatelnějším cenám pouze doménou vybavení nemocnic a luxusních lůžek, ale komfort, který elektrické lamelové rošty poskytují, se stává součástí běžných ložnic.

Parametry motorového roštu určuje počet lamel, poloh a motorů 

Motorové rošty jsou rozlišovány podle několika základních parametrů, a to zejména podle počtu a uložení lamel, podle možností polohování a podle způsobu uložení motoru. Jednodušší typy mají motory dva − tyto umožňují polohovat zvlášť hlavu a nohy. Vyšší třída motorových roštů pak je vybavena čtyřmi motory, které zajišťují snadné nalezení ideální polohy pro relaxaci. Některé novější typy mají motor uložený v bočnici postele tak, aby byl usnadněn přístup do úložného prostoru a bylo možné úložný prostor maximálně využívat.

Rošt s motorem postel rozpohybuje

Motorový rošt dává posteli úplně nové možnosti – ze statického prostoru se stává prostor pohyblivý, protože pouhým zmáčknutím tlačítka je možné nastavit optimální polohu pro čtení, psaní, sledování televize, práci na notebooku, snídani, a tuto polohu je možné opět snadno díky ovladači změnit a vrátit rošt do původní polohy. Lamelové elektrické rošty umožňují polohovat samostatně oblast hlavy až do sedu, oblast nohou nebo obě anatomické zóny současně. Motorový rošt je velmi užitečným doplňkem postele, proto si jej stále častěji kupují nejen starší lidé, ale i příslušníci střední a mladé generace.

Čtyřmotorový polohovací rošt
Čtyřmotorový polohovací rošt
Elektrický rošt se 4 motory
Elektrický rošt se 4 motory
Rošt se 4 motory
Rošt se 4 motory
Motorový rošt s plochým motorem
Motorový rošt s plochým motorem
Motorový rošt vhodný pro zátěž do 150kg
Motorový rošt vhodný pro zátěž do 150kg
Základní motorový rošt
Základní motorový rošt

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.