ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Lamelové rošty do postele

Kvalita spánku je pro regeneraci organismu zásadní

Téměř třetinu života prospíme. Ve spánku celý náš organismus regeneruje a získává zpět vydanou energii. Pro organismus je tedy velmi důležité nejen jak dlouho, ale také jak kvalitně spíme. Kvalitu spánku bychom tedy neměli podceňovat a investovat do zdravého spaní, tzn. pořídit si kvalitní postel, matraci a lamelový rošt, protože tato investice není v žádném případě zbytečná. 

Lamelové rošty zlepšují vlastnosti zdravotní matrace

Jednou z důležitých pomůcek přispívajících ke kvalitě spánku jsou lamelové rošty, které mají několik funkcí. Rošty pomáhají spolu s matrací zabezpečit správnou fyziologickou polohu těla při spánku, uvolňují svaly a klouby. Další důležitou funkcí je zajištění vzdušnosti. Lamelový rošt umožňuje matraci dýchat, díky čemuž se v posteli udržuje příznivé klima, zabraňuje se tvorbě plísní a množení bakterií. Polohovací lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace.

Lamelové rošty se vyrábějí v několika provedeních, základními typy jsou pevné lamelové rošty, polohovací lamelové rošty, vyklápěcí rošty se vstupem do úložného prostoru a motorové rošty. 

Pevné lamelové rošty sice polohovat nelze, ale mají ve srovnání s jinými typy roštů vysokou nosnost a odolnost.  Polohovací lamelové rošty mají několik nastavitelných poloh, samozřejmostí je samostatné manuální polohování v oblasti hlavy a nohou. Výklopné lamelové rošty mají výhodu přístupu do úložného prostoru, a to buď z kterékoliv boční strany, nebo dolní strany postele. Nejvyšší pohodlí poskytují – v závislosti na počtu motorů a lamel − motorové lamelové rošty, díky kterým je možné samostatně polohovat jednotlivé části postele. 

Nabídka lamelových roštů je skutečně široká, takže si dle svých finančních možností může pořídit rošt do postele a zlepšit kvalitu spaní skutečně každý.

Pevný lamelový rošt
Pevný lamelový rošt
Polohovací rošt
Polohovací rošt
Rošt s přístupem do úložného prostoru
Rošt s přístupem do úložného prostoru
Rošt s přístupem do úložného prostoru
Rošt s přístupem do úložného prostoru
Motorový rošt
Motorový rošt
Motorový rošt
Motorový rošt

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.