ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Podzimní novinky Tropico

Od 01.10.2014 nalezete v nabídce matrací Tropico nové matrace Romantika Plus 1+1 matrace zdarma a Heureka Plus 1+1 matrace zdarma. Novinky navazují na velmi úspěšné modely matrací Romantika 1+1 matrace zdarma a Heureka 1+1 matrace zdarma, které stále zůstávají v nabídce. Novinkou je také super rychlé dodání těchto matrací ve vybraných pěti rozměrech do čtyř pracovních dnů. 

Matrace Romantika Plus 1+1 matrace zdarma

Matrace Romantika Plus navazuje na úspěšnou akci matrace Romantika 1+1 matrace zdarma. Tato vysoká ortopedická matrace se vyrábí ve dvou výškách, a to 20 cm nebo 24 cm. Matrace má dvě strany tuhosti, celkově však patří mezi tuhé matrace. Tužší strana má tuhost 4,5 z 5 (tuhá), měkčí strana má tuhost 3,5 z 5 (spíše tužší).

Sedmizónová tužší strana matrace má nosnost až do 150 kg. Tuhost této strany zvyšuje 2cm vysoká vrstva kokosových vláken. Tužší strana má speciální profilaci CubeCare, která snižuje tlak na tělo. Každá kostka reaguje samostatně. Pánevní zóna má upravenou tuhost pro správné rozložení tlaku v oblasti kyčlí.

Ke každé matraci Romantika Plus navíc získáte vzdušný paměťový polštář lenošek.

Matrace Heureka Plus 1+1 matrace zdarma

Matrace Heureka Plus navazuje na úspěšnou akci matrace Heureka 1+1 matrace zdarma. Heureka Plus je vysoká 24 cm, je to vysoká masivní zdravotní matrace. Sendvičová konstrukce je skvěle pružná, vysoce odolná, ohebná a poddajná. 

Matrace mají snímatelný kašmírový potah pratelný na 60oC.

Matrace Romantika Plus 1+1
Matrace Romantika Plus 1+1
Matrace Romantika 1+1
Matrace Romantika 1+1
Matrace Heureka Plus
Matrace Heureka Plus
Matrace Heuréka 1+1
Matrace Heuréka 1+1
Polštář Lenošek
Polštář Lenošek
Visco polštář
Visco polštář

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.