ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorové rošty - výstavní slevy

Od 25.9. do 28.9.2014 probíhá v Praze veletrh nábytku, interiérů a designu. Rosty.cz samostatně nevystavují, ale jsme zastoupení přes naše partnery přímo na veletrhu. Naši partneři tam vystavují naše motorové rošty, které mají speciální výstavní ceny, proto až do 9.10.2014 platí výstavní ceny, které jsou uvedené na letáku, který bude součásti rozdávání u našich partnerů i pro naše motorové rošty v našem e-shopu.

KDYŽ SLEVY TAK VŠEM!!! Akce platí do vyprodání nebo ukončení akce.

Rosty.cz

Váš prodejce
Váš prodejce
Nejlevnější motorové rošty DYNAMIC MOT
Nejlevnější motorové rošty DYNAMIC MOT
Nejprodávanější motorové rošty ELASTIC 28 MOT
Nejprodávanější motorové rošty ELASTIC 28 MOT
Komfortní motorové rošty ELASTIC 42 MOT
Komfortní motorové rošty ELASTIC 42 MOT
Luxusní motorové rošty SILVER 28 MOT
Luxusní motorové rošty SILVER 28 MOT
Ploché motorové rošty BODYFLEX 42 MOT
Ploché motorové rošty BODYFLEX 42 MOT

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.