Vysoké kontinentální postele za rozumné ceny

Kontinentální postele patří již řadu let mezi velmi oblíbený typ postelí v západní Evropě. Kontinentální postele naleznete v luxusních hotelích a díky cestování si své zákazníky kontinentální postele začínají nacházet také v České republice, kde si je často pořizují lidé, kteří s nimi měli skvělé zkušenosti v hotelu. Trend oblíbenosti kontinentálních postelí bude jistě stále silnější, protože kontinentální postele poskytují kvalitní a pohodlný spánek, jsou moderní a elegantní, takže se stanou klenotem každé ložnice. 

Kontinentální postel je speciální typ postele, který tvoří několik vrstev chytře zkombinovaných tak, aby byla postel maximálně pohodlná. Velikosti a složení jednotlivých vrstev má každý výrobce odlišné, ale dá se říci, že většinu kontinentálních postelí tvoří 2-3 vrstvy. 

Spodní „vrstvu“ tvoří dřevěný rám postele s pružinami. Tato vrstva je většinou vysoká 20-30cm a právě pružiny jsou základním prvkem pohodlného spánku. Tato vrstva je přirozeně tuhá, odolná a rovnoměrně rozkládá tlak. 

Na základní vrstvě leží nosná matrace. Tato matrace může být v celku nebo to mohou být matrace dvě, může se jednat o matraci pružinovou nebo také pěnovou. Nosná matrace musí být velmi pohodlná a spolu se základní spodní vrstvou tvoří tyto dvě vrstvy základ pohodlného spánku.

Kontinentální postele za rozumné ceny

Kontinentální postele za rozumné ceny přináší kolekce lůžek Tropico Continental Comfort. Kolekce obsahuje tři typy kompletních postelí, jejichž cena je 29 990,- Kč. Tato cena zahrnuje kompletní postel včetně matrace a vrchního topu. Na výběr jsou tři typy nožiček a tři barevné odstíny. 

Dopřejte si královský spánek v kontinentální posteli Tropico. Po náročném dni plném rychlosti, stresu a psychické aktivity je nutné pečovat o kvalitu spánku. Často si nevážíme regenerační úlohy spánku, bereme to jako samozřejmost, ale zdravý spánek obnovuje biologické síly těla, je zdrojem energie a dobré kondice. 

Dovolme si každý večer trochu luxusu s kolekcí kontinentálních lůžek Tropico Continental Comfort. Obklopí Vás nejlepší materiály a zjistíte, že každý detail lůžka je perfektně propracovaný. Kvalitní a pohodlný spánek máte zaručený až do rána a na tváři Vám vykouzlí úsměv a dobrou náladu. Ani to nejmenší pohádkové „zrnko hrášku“ už nemůže narušit Váš pohodlný spánek.

Proč je kontinentální postel tak pohodlná?

Pohodlí kontinentální postele je dáno správným spojením různorodých vrstev a velké výšky. Kontinentální postel si Vás získá na první ulehnutí. Správné podepření celého těla zajišťuje u kontinentálních postelí Tropico sedmizónová zdravotní matrace, která zaručí spánkový komfort a zároveň nejvyšší možnou podporu páteře ve všech polohách. 

Prvotřídní vrchní matrace zase zajistí pocit měkkosti, při současném zachování optimální pružnosti. Vrchní topper umocňuje nezaměnitelný pocit komfortu a zážitek z hlubokého spánku na kontinentální posteli.

Levná kontinentální postel
Levná kontinentální postel
Vysoká kontinentální postel
Vysoká kontinentální postel
Moderní kontinentální postel
Moderní kontinentální postel

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.