ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Levné matrace

Potřebujete novou matraci a nechce se vám za ní dávat tisíce korun? Případně na drahou matraci nemáte prostředky, ale spát potřebujete? Nebo si pořizujete matraci na chatu nebo do pokoje pro hosty pro občasné přespání? Právě pro vás jsou určeny levné matrace, dá se říci matrace za hubičku, které nyní pořídíte již od 1 448,- Kč. Jedná se o základní typy matrací vyrobené z PUR pěny v nesnímatelném potahu. 

Mezi levné matrace patří matrace Purtex Base. Tato matrace je vysoká 10 cm, jádro matrace tvoří PUR pěna profilovaná z jedné strany do pěti anatomických zón. Doporučená nosnost této matrace je 90 kg. V nesnímatelném potahu stojí tato matrace 1 448,- Kč. Za příplatek si můžete koupit matraci v kvalitnějším snímatelném a pratelném potahu.

Další levná matrace je matrace Purtex Triflex. Tato matrace je vysoká 11 cm, střed jádra matrace tvoří deska z pojeného lehčeného polyuretanu, vrchní plochy matrace tvoří polyuretanové desky opatřené pětizónovou profilací. Doporučená nosnost matrace je 100 kg. V základním nesnímatelném potahu stojí tato matrace v nyní v akci 1 500,- Kč. Stejně jako u předchozí matrace je možno i tuto koupit za příplatek v kvalitnějším snímatelném a pratelném potahu.

Další levnou matrací je matrace Purtex Triflex Plus. Matrace je vysoká 14 cm. Je to matrace sendvičová, kterou tvoří ložné plochy polyuretanové desky s pětizónovou profilací, střední část matrace je z pojeného polyuretanu, který zajišťuje zvýšenou nostnost do 110 Kg. V základním nesnímatelném potahu je cena této matrace 1 854,- Kč. I u této matrace je možnost za příplatek volba snímatelného potahu.

Všechny tyto matrace a ostatní levné matrace naleznete v oddělení: matrace akce.

Při nákupu matrace je nutné brát v potaz, k čemu bude matrace sloužit. U matrací je to stejné jako u jakéhokoliv jiného výrobku. Cena výrobku odpovídá jeho složení, kvalitě, propracovanosti. Levné matrace jsou levné především díky tomu, že jsou vyrobeny ze základního nejlevnějšího materiálu. Všechny tyto levné matrace jsou nízké, z nejlevnějších materiálů jako je PUR pěna či polyuretanová drť, matrace jsou v nesnímatelném potahu. 

V případě, že matrace bude sloužit k občasnému přespání nebo jste velmi nenáročný spáč, který se vyspí opravdu na čemkoliv, jsou levné matrace určeny pro vás. Pokud však bude matrace sloužit ke každodennímu spaní a chcete se opravdu dobře vyspat, je lepší sáhnout po matraci kvalitnější. Přece jenom na matraci trávíme třetinu svého života a do kvalitního spánku se vyplatí investovat. Je vhodné sledovat také různé akce na matrace, kdy se dají kvalitní matrace koupit výhodně, například matrace 1+1.

Levná sendvičová matrace
Levná sendvičová matrace
Levná matrace ve snímatelném potahu
Levná matrace ve snímatelném potahu
Základní levná matrace
Základní levná matrace

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.