ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postele z lamina

Lamino postele jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky. Postele z lamina nebo také lamino postele jsou velmi oblíbené a to hned z několika důvodů. Prvním důvodem je velmi příznivý poměr ceny a výkonu. Lamino postele patří mezi levné postele, které jsou však zároveň kvalitní. Dalším důležitým aspektem je široká variabilita barevného provedení. V současné době nabízíme lamino postele ve dvanácti barevných odstínech od bílé, přes klasické odstíny jako jsou bříza, buk, ořech nebo také velmi moderní odstíny jako například akát, kanadský javor, dub bardolino.

Lamino postel najdete v dětském pokoji i v manželské ložnici. Postele z lamina jsou levné, patří proto často mezi první pořizované postele. Často jsou také volbou v případě, že si necháte vyrábět do ložnice vestavěné skříně na zakázku z lamina a ve stejném barevném provedení si koupíte postel z lamina. 

Stejné je to také v dětském pokoji. Truhlář vyrobí skříň, psací stůl na zakázku a ve stejném barevném provedení pokojíček doplníte postelí. Do dětského pokoje jsou oblíbené nejen jednolůžka, ale také rozkládací postele z lamina. Do pokoje teenegera pak často již nepořizujeme jednolůžko, ale šiřší lamino postele v rozměrech 120x200 a 140x200. 

Výhodou postele z lamina je široká škála doplňků. Lamino postel můžete doplnit o úložný prostor, úložné šuplíky pod postel, noční stolek, odkládací polici na postel nebo poličku nad postel, vše ve stejném barevném provedení a také za příznivou cenu. Dále můžete ložnici doplnit o komodu, peřináč a dokonce také o celé skříně, které si můžete sestavit dle Vašich požadavků. 

Postele z lamina jsou levné, moderní, při správné údržbě a používání vydrží i 10 let.

Lamino postele nabízejí širokou škálu barev
Lamino postele nabízejí širokou škálu barev
Lamino postele jsou variabilní
Lamino postele jsou variabilní
Lamino postele jsou moderní
Lamino postele jsou moderní
Lamino postel s úložným prostorem
Lamino postel s úložným prostorem
Oblíbená rozkládací lamino postel
Oblíbená rozkládací lamino postel
Jednolůžko z lamina
Jednolůžko z lamina

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.