ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rohové čalouněné postele

Čalouněné rohové postele jsou klasické celočalouněné postele, které nemají pouze zadní čelo postele, ale také čelo boční. Tento typ postele bývá také nazýván „francouzské lůžko“ nebo „francouzská postel“. Díky rohovému čelu je postel vhodná pro uložení do rohu místnosti. Boční čelo postele chrání zeď před odíráním a otíráním. Rohové postele jsou proto oblíbené do dětských pokojů, pokojů pro hosty či do menších místností. Největší předností čalouněné postele je však skvělá cena. 

Kompletní postel

Součástí rohové čalouněné postele je úložný prostor, rošt i matrace. Tyto kompletní čalouněné postele jsou proto oblíbené pro svou výhodnou cenu. Levné čalouněné postele patří mezi zákazníky k nejvyhledávanějším a nejprodávanějším. 

Rohová čalouněná postel s úložným prostorem je velmi praktická. Úložný prostor je opravdu prostorný a poslouží k uložení nejen lůžkovin. V každé domácnosti je nedostatek úložných prostorů, proto úložný prostor pod postelí přijde vhod. 

Výhodou čalouněných rohových postelí je široká škála rozměrů. Tyto čalouněné postele jsou k dispozici jako jednolůžka v rozměrech 90x200, 100x200, 110x200 nebo jako jedno a půl lůžko 120x200 či 140x200 a také jako dvoulůžková postel 160x200. Za příplatek je možno čalouněnou postel vyrobit i v atypických rozměrech.

Součástí kompletní postele je prošitá čalouněná matrace. Nejčastěji jsou součástí postele matrace pružinové, které mají pro tento typ postele nejvhodnější vlastnosti. Francouzské lůžko často slouží i k sezení, zároveň však musí mít lůžko matraci vhodnou pro každodenní spaní. Tyto vlastnosti nejlépe splňuje právě matrace pružinová. Pružinové matrace velmi dobře odvětrávají, mají dobré ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost. 

Další výhodou čalouněné postele s úložným prostorem je lehací plocha ve výšce 52cm. Tato výška je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka. 

Rohové čalouněné postele patří oprávněně mezi oblíbené kompletní postele.

Francouzské lůžko
Francouzské lůžko
Rohová postel s úložným prostorem
Rohová postel s úložným prostorem
Čalouněná postel
Čalouněná postel
Rohová čalouněná postel
Rohová čalouněná postel

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.