ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Oblíbené matrace 1+1

Matrace 1+1 patří mezi nejprodávanější typy matrací, proto dbáme na to, aby byla nabídka v kategorii matrace 1+1 kvalitní a rozmanitá, aby si vybral svou oblíbenou matraci opravdu každý. Nabídka matrací se pravidelně obměňuje, ty nejprodávanější matrace většinou zůstávají a jsou doplňovány o matrace nové tak, aby nabídka byla stále zajímavější a zákazník měl široký výběr.

Oblíbené matrace 1+1 se staly matrace Elegant Visco 1+1 a Elegant Visco Max 1+1. Tyto oblíbené středně tuhé matrace se ihned po uvedení do prodeje staly velmi prodávané a proto je máme skladem, aby byla urychlena expedice těchto matrací. 

Milovníci měkčího spaní si zase velmi oblíbili matrace Perfect Visco 1+1 matrace a Perfect Visco Max 1+1. Tyto matrace patří mezi měkčí matrace vhodné pro ty, kteří preferují měkčí spaní a také pro ženy, které jsou lehčí a proto jsou pro ně vhodné matrace měkčí.

Novinkou v nabídce matrací 1+1 je matrace Max Graphite 1+1. Tato luxusní zdravotní matrace je vysoká úctyhodných 26 cm, má sedm ortopedických zón, které zajistí tělu ortopedicky správnou polohu. Na matraci Max Graphite se vyspíte tak skvěle, že se vám ráno nebude chtít vylézt z postele. Matrace Max Graphite je určena pro náročné zákazníky, kteří hledají kvalitní spánek bez kompromisů.

Stálicemi mezi matracemi 1+1 jsou matrace Virta Bio 1+1, Active Visco Bio 1+1, matrace Heuréka 1+1 matrace zdarma a matrace Romantika 1+1 matrace zdarma. Tyto matrace patří dlouhodobě mezi nejprodávanější matrace v kategorii matrace 1+1. 

Matrace Heureka 1+1 má dvě strany tuhosti – středně tuhou a spíše tužší. Výrobce – společnost Tropico – tuto matraci řadí ve svém katalogu jako vhodnou matraci na chatu a chalupu. Matrace je cenově dostupná, vyrobená z pěn Flexifoam, které matraci zaručují elasticitu, vzdušnost, odolnost a dobrou životnost. 

Oblíbená je také matrace Romantika 1+1 se dvěma ortopedickými polštáři zdarma. Největší předností matrací Romantika je vysoká nosnost až do 150 kg. Matrace je tuhá, určena pro milovníky tuhého spaní. Matraci tvoří kombinace pěny Flexifoam, které dodávají matraci vynikající ortopedičnost, elasticitu, vzdušnost a odolnost. Stabilitu, vysokou nosnost a odolnost dodává matraci jádro vyrobené z kokosovo-latexové desky a RE pěny. Matrace je vhodná pro ty, kteří preferují velmi tuhé spaní nebo mají „pár kilo navíc“.

Matrace Virta Bio 1+1 je matrace vyrobená z bio pěny s podílem přírodních extraktů Soya. Matrace vyrobené z bio pěn jsou oblíbené, přináší více přírody na vaší ložnice. Bio pěna je vlastně studená pěna obohacená přírodními oleji. Bio matrace jsou elastické, pružné a více odolné. 

Matrace Active Visco Bio 1+1 matrace je také matrace vyrobená z bio pěny, tato matrace má navíc vrchní ložnou vrstvu z bio visco pěny reagující na teplotu těla. Tato matrace patří mezi velmi oblíbené jistě i proto, že ke dvěma matracím dostanete kvalitní přikrývku.

Matrace Max Graphite 1+1
Matrace Max Graphite 1+1
Matrace Elegant Visco 1+1
Matrace Elegant Visco 1+1
Matrace Active Visco Bio
Matrace Active Visco Bio
Matrace Virta Bio 1+1
Matrace Virta Bio 1+1
Matrace Romantika 1+1
Matrace Romantika 1+1
Matrace Heuréka 1+1
Matrace Heuréka 1+1

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.