ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Letní oživení závozů Rosty.cz

Myslíte si, že Vás už jen tak něco nepřekvapí? Tak možná tento týden pár našich zákazníků překvapených bylo. Tento týden s našim řidičem zboží rozvážel pravý „Masaj“. Pro zákazníky to bylo jistě překvapení, že kromě našeho řidiče, z vozu vystoupil také Masaj v triku a kšiltovce Rosty.cz. Tento příslušník masajského kmene je na návštěvě v rodině našeho zaměstnance, pochází z Tanzánie a můžete jej také potkat spoře oděného do typického masajského oděvu v Klánovickém lese u Prahy.

Protože tento Masaj chce poznat naši zemi, závoz na Moravu byl ideální příležitostí. Masaj byl nejvíce ohromen lesy, nikdy tolik lesů neviděl. Tento Masaj v České republice ještě nějakou dobu bude, takže pokud Vám objednané zboží přiveze spolu s našim řidičem také Masaj, nebuďte překvapeni. 

Jsme jeden z mála prodejců, který matrace, rošty a postele rozváží vlastními vozy po celé České republice. Díky tomu víte, kdy Vám zboží přijde a máte jistotu, že přijde v pořádku. Postele Vám za poplatek také složíme. Jsme specialisté na zdravotní matrace, rošty do postele a rozkládací postele.


Nový závozník Rosty.cz
Nový závozník Rosty.cz

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.