ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Letní oživení závozů Rosty.cz

Myslíte si, že Vás už jen tak něco nepřekvapí? Tak možná tento týden pár našich zákazníků překvapených bylo. Tento týden s našim řidičem zboží rozvážel pravý „Masaj“. Pro zákazníky to bylo jistě překvapení, že kromě našeho řidiče, z vozu vystoupil také Masaj v triku a kšiltovce Rosty.cz. Tento příslušník masajského kmene je na návštěvě v rodině našeho zaměstnance, pochází z Tanzánie a můžete jej také potkat spoře oděného do typického masajského oděvu v Klánovickém lese u Prahy.

Protože tento Masaj chce poznat naši zemi, závoz na Moravu byl ideální příležitostí. Masaj byl nejvíce ohromen lesy, nikdy tolik lesů neviděl. Tento Masaj v České republice ještě nějakou dobu bude, takže pokud Vám objednané zboží přiveze spolu s našim řidičem také Masaj, nebuďte překvapeni. 

Jsme jeden z mála prodejců, který matrace, rošty a postele rozváží vlastními vozy po celé České republice. Díky tomu víte, kdy Vám zboží přijde a máte jistotu, že přijde v pořádku. Postele Vám za poplatek také složíme. Jsme specialisté na zdravotní matrace, rošty do postele a rozkládací postele.


Nový závozník Rosty.cz
Nový závozník Rosty.cz

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.