ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Lamelové rošty 1+1 - letní novinka

Na léto jsme do nabídky doplnily lamelový rošt 1+1. Za skvělou cenu 2 390,- Kč koupíte dva pevné lamelové rošty Klasik 1+1 a za cenu 3 360,- Kč stojí dva polohovací rošty Klasik. Lamelové rošty 1+1 navazují na trend matrací. Matrace 1+1 zdarma patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější typy matrací. V nabídce rošty 1+1 naleznete lamelový rošt Klasik pevný nebo polohovací.

Lamelové rošty 1+1

Pevný lamelový rošt 1+1 Klasik

Pevný lamelový rošt Klasik 1+1 má 28 lamel. Lamely jsou uloženy ve výkyvných kvalitních gumových pouzdrech. Lamelový rošt je uspořádán do třech anatomických zón. V oblasti beder jsou 4 zdvojené lamely s možností nastavení tuhosti pružení. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu a drží lamely ve správném rozložení. Na tyto lamelové rošty 1+1 se hodí všechny typy matrací (matrace pěnové, latexové i pružinové). Maximální zatížení roštu je do 120kg.

Polohovací lamelový rošt 1+1 Klasik HN

Manuálně polohovací lamelový rošt Klasik má 28 lamel. Lamely jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Rošt je uspořádán do třech anatomických zón. V oblasti hrudníku je 5 lamel s možností nastavení tuhosti pružení podle hmotnosti uživatele. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Na tyto lamelové rošty 1+1 se hodí všechny typy matrací na trhu. Maximální zatížení roštu je do 120kg.

Lamelové rošty 1+1
Lamelové rošty 1+1
Lamelový rošt Klasik 1+1
Lamelový rošt Klasik 1+1
Polohovací lamelové rošty 1+1
Polohovací lamelové rošty 1+1

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.