ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Lamelové rošty 1+1 - letní novinka

Na léto jsme do nabídky doplnily lamelový rošt 1+1. Za skvělou cenu 2 390,- Kč koupíte dva pevné lamelové rošty Klasik 1+1 a za cenu 3 360,- Kč stojí dva polohovací rošty Klasik. Lamelové rošty 1+1 navazují na trend matrací. Matrace 1+1 zdarma patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější typy matrací. V nabídce rošty 1+1 naleznete lamelový rošt Klasik pevný nebo polohovací.

Lamelové rošty 1+1

Pevný lamelový rošt 1+1 Klasik

Pevný lamelový rošt Klasik 1+1 má 28 lamel. Lamely jsou uloženy ve výkyvných kvalitních gumových pouzdrech. Lamelový rošt je uspořádán do třech anatomických zón. V oblasti beder jsou 4 zdvojené lamely s možností nastavení tuhosti pružení. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu a drží lamely ve správném rozložení. Na tyto lamelové rošty 1+1 se hodí všechny typy matrací (matrace pěnové, latexové i pružinové). Maximální zatížení roštu je do 120kg.

Polohovací lamelový rošt 1+1 Klasik HN

Manuálně polohovací lamelový rošt Klasik má 28 lamel. Lamely jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Rošt je uspořádán do třech anatomických zón. V oblasti hrudníku je 5 lamel s možností nastavení tuhosti pružení podle hmotnosti uživatele. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Na tyto lamelové rošty 1+1 se hodí všechny typy matrací na trhu. Maximální zatížení roštu je do 120kg.

Lamelové rošty 1+1
Lamelové rošty 1+1
Lamelový rošt Klasik 1+1
Lamelový rošt Klasik 1+1
Polohovací lamelové rošty 1+1
Polohovací lamelové rošty 1+1

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.