ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jak jednoduše koupit rozkládací postel

Uvažujete o nákupu rozkládací postele? V tom případě jste na správném místě. Naše nabídka rozkládacích postelí je široká, nabízíme rozkládací postele z lamina za příznivou cenu, ale také rozkládací postele z masivu. Postele nabízíme v široké škále barevného provedení, takže si jistě každý vybere pro sebe vhodný odstín. Ale to nejdůležitější je, že rozkládací postele vozíme zásadně našimi vlastními vozy a za poplatek vám postel také složíme.

Rozkládací postele jsou velmi oblíbené, jsou totiž praktické a dá se říci, že se hodí do každé domácnosti. Rozkládací postel je ideální do dětského pokojíčku, v případě návštěvy ji jednoduše rozložíte a získáte jedno lůžko navíc. Rozkládací postel skvěle poslouží v pokoji pro hosty, kdy je postel složená a můžete ji využívat jako sedačku a v případě návštěvy postel rozložíte a máte postel rozměrů jako manželská postel.

Rozkládací postel je často jediným řešením pohodlného spaní v malých bytech, ve kterých není klasická ložnice. Manželskou postel není kam umístit, není na ni místo a proto jediné řešení je rozkládací postel. Přes den je postel složená a slouží jako sedačka a večer se roztáhne a slouží jako klasická postel.

Rozkládací postel na každodenní spaní

Rozkládací postel je vhodná ke každodennímu spaní. Pro pohodlné spaní je nutné vybrat pohodlnou matraci. Do rozkládacích postelí lze vložit buď 2 matrace na sebe nebo 2 matrace, z nichž jedna je půlená a slouží jako opěrka zad. Nabízíme kvalitní matrace v půlené variantě vhodné pro pohodlné spaní. Do rozkládací postele nejsou vhodné všechny matrace, aby postel plnila svou funkci jsou vhodné matrace s výškou 15-18cm. Vyšší matrace by nebylo možné dát na sebe (postel by byla příliš vysoká) a nedaly by se použít jako opěrka zad (byla by příliš široká). Nižší matrace zase neposkytnou dostatečné pohodlí.

Rozkládací postel máme vystavenou v našem skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 – Záběhlice. Postel si můžete prohlédnout, vyzkoušet, náš zkušený personál vám předvede možnosti rozložení. V posteli jsou vystavené také půlené matrace do rozkládací postele, můžete se tedy na místě rozhodnout, jaká varianta je pro vás výhodnější. K dispozici je samozřejmě i vzorník barev pro pohodlný výběr barevné kombinace.

Rozkládací postel vám v ČR vždy přivezeme naši dopravou, dobu dodání víte vždy s předstihem 1-2 dnů, kdy se s řidičem dohodnete na době dodání. Za poplatek 990,- Kč vám postel také složíme. Montáž rozkládací postele je složitější a trvá minimálně 2 hodiny.

Rozkládací postel
Rozkládací postel
Rozkládací postel s úložným prostorem
Rozkládací postel s úložným prostorem
Variabilní rozložení postele
Variabilní rozložení postele
Rozkládací postel z masivu
Rozkládací postel z masivu
Rozkládací postel jako sedačka
Rozkládací postel jako sedačka
Rozložená rozkládací postel
Rozložená rozkládací postel

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.