ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Letní výprodej skladů

V aktualizované nabídce Výprodej zboží naleznete matrace, postele, prostěradla i motorový rošt. Před nadcházející podzimní sezonou potřebujeme vyklidit sklady a proto vyprodáváme zboží, které jsme měli skladem a naskladňovat již nebudeme nebo vystavené zboží. Vždy se však jedná o kvalitní jakostní zboží, které můžete koupit za velmi výhodnou cenu. Například u postelí máte možnost koupit kompletní nové postele včetně roštů a matrací za skvělé ceny.

Letní výprodej skladových zásob a vystaveného zboží je tady. V nabídce výprodej zboží můžete za výhodné ceny koupit jak kompletní postele, ortopedický polštář, matrace, lůžkoviny a povlečení. Nabídka se bude ještě rozšiřovat o další kousky, které budeme vyprodávat.

Pokud Vás některý produkt zaujme, můžete si jej většinou přijít prohlédnout do našeho skladu v Praze. S nákupem však moc dlouho neotálejte, protože se většinou jedná pouze o jeden kus konkrétního výrobku, takže když se prodá, výprodej tohoto zboží končí.

Využijte i vy šanci koupit kompletní postele, matrace, rošty, lůžkoviny či povlečení za skvělé ceny v našem letním výprodeji.

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.