ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Letní výprodej skladů

V aktualizované nabídce Výprodej zboží naleznete matrace, postele, prostěradla i motorový rošt. Před nadcházející podzimní sezonou potřebujeme vyklidit sklady a proto vyprodáváme zboží, které jsme měli skladem a naskladňovat již nebudeme nebo vystavené zboží. Vždy se však jedná o kvalitní jakostní zboží, které můžete koupit za velmi výhodnou cenu. Například u postelí máte možnost koupit kompletní nové postele včetně roštů a matrací za skvělé ceny.

Letní výprodej skladových zásob a vystaveného zboží je tady. V nabídce výprodej zboží můžete za výhodné ceny koupit jak kompletní postele, ortopedický polštář, matrace, lůžkoviny a povlečení. Nabídka se bude ještě rozšiřovat o další kousky, které budeme vyprodávat.

Pokud Vás některý produkt zaujme, můžete si jej většinou přijít prohlédnout do našeho skladu v Praze. S nákupem však moc dlouho neotálejte, protože se většinou jedná pouze o jeden kus konkrétního výrobku, takže když se prodá, výprodej tohoto zboží končí.

Využijte i vy šanci koupit kompletní postele, matrace, rošty, lůžkoviny či povlečení za skvělé ceny v našem letním výprodeji.

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.