ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malá ložnice? Řešením je postel s úložným prostorem.

Máte v ložnici málo místa a každý kousek úložného místa se vám hodí? Nejste v tom sami. Velká ložnice s vestavěnou skříní přes celou stěnu nebo šatnou je snem většiny z nás, ale realitou je pouze pro zlomek šťastlivců. Většina lidí potřebuje využít každý kousíček ložnice, případně dětského pokojíčku. Ideálním řešením jsou postele s úložným prostorem.

Postele s úložným prostorem jsou řešením pro malé ložnice

Nabídka postelí s úložným prostorem je široká a pestrá, každý si jistě najde postel podle svých individuálních požadavků. Oblíbené jsou čalouněné postele s úložným prostorem, postele z masivu a úložným prostorem i cenově přístupnější laminátové postele.

Nezapomeňte však, že úložný prostor potřebuje snadný přístup. Postel s úložným prostorem si vybíráte podle možností ložnice a svých vlastních preferencí. Někomu více vyhovuje vysouvací úložný prostor, většinou z boku postele, někdy i ze spodního čela postele. Pokud však máte ložnici úzkou, je lepší zvolit úložný prostor pevně zabudovaný v posteli, do kterého se dostanete zvednutím roštu s matrací.

Při výběru postele s úložným prostorem se soustřeďte na to, aby byl přístup do úložného prostoru snadný. To zajistí rošt s přístupem do úložného prostoru pomocí pístů. Díky pístům je přístup do úložného prostoru snadný a zvládne jej naprosto každý. Přístup do úložného prostoru je umožněn buď zvednutím nožní části roštu nebo z boku postele, kdy vyklopíte celý rošt.

Postel s úložným prostorem se hodí nejen do menších ložnic, ale také do dětských a studentských pokojíčků.

Úložný prostor je praktický
Úložný prostor je praktický
Velký úložný prostor
Velký úložný prostor
Čalouněná postel s úložným prostorem
Čalouněná postel s úložným prostorem
Postel z masivu s úložným prostorem
Postel z masivu s úložným prostorem
Boční úložný prostor
Boční úložný prostor
Rozkládací postel s úložným prostorem
Rozkládací postel s úložným prostorem

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.