ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Malá ložnice? Řešením je postel s úložným prostorem.

Máte v ložnici málo místa a každý kousek úložného místa se vám hodí? Nejste v tom sami. Velká ložnice s vestavěnou skříní přes celou stěnu nebo šatnou je snem většiny z nás, ale realitou je pouze pro zlomek šťastlivců. Většina lidí potřebuje využít každý kousíček ložnice, případně dětského pokojíčku. Ideálním řešením jsou postele s úložným prostorem.

Postele s úložným prostorem jsou řešením pro malé ložnice

Nabídka postelí s úložným prostorem je široká a pestrá, každý si jistě najde postel podle svých individuálních požadavků. Oblíbené jsou čalouněné postele s úložným prostorem, postele z masivu a úložným prostorem i cenově přístupnější laminátové postele.

Nezapomeňte však, že úložný prostor potřebuje snadný přístup. Postel s úložným prostorem si vybíráte podle možností ložnice a svých vlastních preferencí. Někomu více vyhovuje vysouvací úložný prostor, většinou z boku postele, někdy i ze spodního čela postele. Pokud však máte ložnici úzkou, je lepší zvolit úložný prostor pevně zabudovaný v posteli, do kterého se dostanete zvednutím roštu s matrací.

Při výběru postele s úložným prostorem se soustřeďte na to, aby byl přístup do úložného prostoru snadný. To zajistí rošt s přístupem do úložného prostoru pomocí pístů. Díky pístům je přístup do úložného prostoru snadný a zvládne jej naprosto každý. Přístup do úložného prostoru je umožněn buď zvednutím nožní části roštu nebo z boku postele, kdy vyklopíte celý rošt.

Postel s úložným prostorem se hodí nejen do menších ložnic, ale také do dětských a studentských pokojíčků.

Úložný prostor je praktický
Úložný prostor je praktický
Velký úložný prostor
Velký úložný prostor
Čalouněná postel s úložným prostorem
Čalouněná postel s úložným prostorem
Postel z masivu s úložným prostorem
Postel z masivu s úložným prostorem
Boční úložný prostor
Boční úložný prostor
Rozkládací postel s úložným prostorem
Rozkládací postel s úložným prostorem

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.