ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dopřejte si v lůžku maximální pohodlí

Pokud si chcete dopřát nejvyšší pohodlí ve vašem lůžku, přemýšlejte o novém roštu s polohováním pomocí motoru. Elektrický rošt s motorovým polohováním vám poskytne pohodlí a odpočinek, který si zasloužíte. Při čtení nebo sledování televize už nebudete těžce hledat pohodlnou polohu, ale postel si nastavíte přesně podle svých potřeb bez nutnosti vstávat z lůžka.

Nejvyšší možný komfort v posteli vám spolu s kvalitní matrací poskytne pouze polohovací rošt s polohováním pomocí motoru. Motorový rošt v dnešní době není přehnaný luxus, ale díky dostupným cenám se stává samozřejmou součástí postele lidí všech věkových kategorií.

Elektrický rošt je ideální řešení pro všechny, kdo si v posteli rádi čtou, dívají se na televizi nebo pouze lenoší a chtějí si dopřát více pohodlí a komfortu. Ovládání roštu je naprosto jednoduché pomocí ovladače.

Elektrický rošt je nezbytným pomocníkem pro osoby trávící v lůžku velkou část dne, ať se jedná o starší lidi nebo osoby po operaci, kteří jsou krátkodobě nuceni trávit v posteli více času než jsou zvyklí. Motorový rošt vám čas strávený v posteli zpříjemní a také zjednoduší.

Vstávání z postele je díky motorovému roštu jednodušší, stejně tak jako uléhání. Jednoduché je také nastavení různých úlevových poloh pro nohy při cévních onemocněních jako jsou křečové žíly nebo otoky nohou. Poloha v polosedě zase pomáhá předcházet nebo zmírňuje bolesti zad, protože dochází k rozšíření páteřního kanálu. V kombinaci s mírným přizvednutím nohou příznivě působí při dýchacích nebo srdečních obtížích.

Z motorového roštu přitom nemusíte mít žádné obavy. V době, kdy není motor v činnosti, je  rošt odpojen od elektrického proudu. V případě výpadku elektrického proudu jsou naše rošty vybaveny 9V baterií pro tzv. nouzový chod – navrácení roštu  do základní polohy. 

Na našich stránkách naleznete širokou nabídku motorových roštů v různých cenových relacích. Vždy u nás naleznete také cenově zvýhodněné motorové rošty za neodolatelnou cenu. Nejprodávanější modely motorových roštů máme skladem v rozměrech 90x200, 80x200 a 100x200. Jsme specialisté na motorové rošty do postele, takže pokud potřebujete rychle dodat motorový rošt, obraťte se na Rosty.cz.

Motorový rošt DYNAMIC MOT
Motorový rošt DYNAMIC MOT
Motorový rošt ELASTIC 28 MOT
Motorový rošt ELASTIC 28 MOT
Motorový rošt ELASTIC 42 MOT
Motorový rošt ELASTIC 42 MOT

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.