ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorový rošt vhodný pro zátěž do 150kg

Chcete si dopřát ve své ložnici maximální pohodlí, které Vám poskytne pouze motorový rošt, a máte přitom "pár kilo navíc"? Nyní se již nemusíte omezovat při výběru lamelového roštu, ale můžete si dopřát motorový rošt Portoflex Motor Mega, který je vhodný pro zátěž až do 150kg.

Motorový rošt Portoflex Motor Mega je novinkou dubna 2014. Tento motorový rošt je pohodlný, odolný postelový rošt vhodný pro zatížení do 150kg. Je tedy řešením pro spáče s pár kily navíc hledající maximální komfort.

Motorové rošty Portoflex Motor Mega jsou konstruovány pro zatížení do 150kg. Bederní výztuha ve střední části roštu zaručuje dobrou oporu páteře. Dřevěný rám roštu je zesílen, aby vydržel větší zatížení. Kování roštu je speciálně vyztuženo, aby motor zvládl vyšší zátěž. Na roštu jsou také použity zesílené lamely a spojovací materiál, aby bylo docíleno kvělých užitných vlastností i přes vyšší zatížení.

Věříme, že tento elektrický rošt s možností zatížení až do 150kg si najde své spokojené zákazníky, kteří si budou moci dopřát pohodlí motorového roštu i přes pár kil navíc. Lamelové rošty do postele znatelně prodlužují životnost matrace.

Motorový rošt do zatížení 150kg
Motorový rošt do zatížení 150kg

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.