Motorový rošt vhodný pro zátěž do 150kg

Chcete si dopřát ve své ložnici maximální pohodlí, které Vám poskytne pouze motorový rošt, a máte přitom "pár kilo navíc"? Nyní se již nemusíte omezovat při výběru lamelového roštu, ale můžete si dopřát motorový rošt Portoflex Motor Mega, který je vhodný pro zátěž až do 150kg.

Motorový rošt Portoflex Motor Mega je novinkou dubna 2014. Tento motorový rošt je pohodlný, odolný postelový rošt vhodný pro zatížení do 150kg. Je tedy řešením pro spáče s pár kily navíc hledající maximální komfort.

Motorové rošty Portoflex Motor Mega jsou konstruovány pro zatížení do 150kg. Bederní výztuha ve střední části roštu zaručuje dobrou oporu páteře. Dřevěný rám roštu je zesílen, aby vydržel větší zatížení. Kování roštu je speciálně vyztuženo, aby motor zvládl vyšší zátěž. Na roštu jsou také použity zesílené lamely a spojovací materiál, aby bylo docíleno kvělých užitných vlastností i přes vyšší zatížení.

Věříme, že tento elektrický rošt s možností zatížení až do 150kg si najde své spokojené zákazníky, kteří si budou moci dopřát pohodlí motorového roštu i přes pár kil navíc. Lamelové rošty do postele znatelně prodlužují životnost matrace.

Motorový rošt do zatížení 150kg
Motorový rošt do zatížení 150kg

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.