ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Deštník zdarma

Ke každé objednávce nad 5 000,- Kč dostanete zdarma deštník Rosty.cz. Jedná se o klasický dárkový skládací deštník, který udělá radost snad všem. Deštníky rozdáváme podle fakturačních údajů, budeme se snažit dávat ženám červený deštník a mužům šedý deštník. Rosty.cz si své zákazníky hýčkají, proto u nás dostanete vždy něco navíc. Rosty.cz specialisté na lamelové rošty nebo-li rošty do postele, matrace a stylové postele.

Platnost dárků je od 4.4.2014 od 11:00 hod od této chvíle ke každé objednávce nad 5 000,- Kč dostanete ZDARMA deštník, dárek je nastaven tak, aby se Vám automaticky vložil při odeslání objednávky, samozřejmě dárek můžete i odmítnout, záleží pouze na Vás zda o dárek máte zájem. Platnost nabídky je do vyčerpání skladových zásob deštníků, v případě dobrání jedné barvy deštíků, budeme automaticky posílán pouze tu barvu, kterou máme sladem.

Novinkou na trhu jsou matrace GRAPHITE, tyto matrace se vyznačují příjemným měkkým ležením a hlavně matrace jsou velmi kvalitní.

Deštník Rosty.cz - červený
Deštník Rosty.cz - červený
Deštník Rosty.cz - červený
Deštník Rosty.cz - červený
Deštník Rosty.cz - šedý
Deštník Rosty.cz - šedý
Deštník Rosty.cz - šedý
Deštník Rosty.cz - šedý

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.