ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Deštník zdarma

Ke každé objednávce nad 5 000,- Kč dostanete zdarma deštník Rosty.cz. Jedná se o klasický dárkový skládací deštník, který udělá radost snad všem. Deštníky rozdáváme podle fakturačních údajů, budeme se snažit dávat ženám červený deštník a mužům šedý deštník. Rosty.cz si své zákazníky hýčkají, proto u nás dostanete vždy něco navíc. Rosty.cz specialisté na lamelové rošty nebo-li rošty do postele, matrace a stylové postele.

Platnost dárků je od 4.4.2014 od 11:00 hod od této chvíle ke každé objednávce nad 5 000,- Kč dostanete ZDARMA deštník, dárek je nastaven tak, aby se Vám automaticky vložil při odeslání objednávky, samozřejmě dárek můžete i odmítnout, záleží pouze na Vás zda o dárek máte zájem. Platnost nabídky je do vyčerpání skladových zásob deštníků, v případě dobrání jedné barvy deštíků, budeme automaticky posílán pouze tu barvu, kterou máme sladem.

Novinkou na trhu jsou matrace GRAPHITE, tyto matrace se vyznačují příjemným měkkým ležením a hlavně matrace jsou velmi kvalitní.

Deštník Rosty.cz - červený
Deštník Rosty.cz - červený
Deštník Rosty.cz - červený
Deštník Rosty.cz - červený
Deštník Rosty.cz - šedý
Deštník Rosty.cz - šedý
Deštník Rosty.cz - šedý
Deštník Rosty.cz - šedý

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.