ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace do postele za hubičku

Matrace se dají pořídit v různých cenových hladinách, my se dlouhodobě soustředíme na to, abychom dokázali uspokojit zákazníky všech cenových kategorií. Proto v naši nabídce naleznete také cenově dostupné "matrace za hubičku", jsou to matrace do postele, které patří do kategorie "Levné matrace" nebo také do kategorie "Matrace akce".

Matrace prodáváme i zákazníkům, kteří nepožadují od matrace ten nejvyšší komfort - naopak, hledají matrace za rozumné peníze, protože matrace nepoužívají pro každodenní spánek. Jedná se například o matrace na chatu a chalupu, matrace pro návštěvy, ale mohou to být i dětské matrace nebo do prostoru, který je určen pro krátkodobý pobyt. I pro takové zákazníky naleznete matrace v naší nabídce.

Matrace Riviéra a matrace Riviéra Plus v cenové relaci cca od 2 000,- Kč do 3 000,- Kč za úplně novou relativně i kvalitní pěnovou matraci se snímatelným potahem. Matrace máme v základním rozměru 90x200 cm skladem v našem skladu na adrese: Rosty.cz, Žirovnická 2389, Praha 10 - Záběhlice.    

Matrace za hubičku Riviera
Matrace za hubičku Riviera
Levná matrace Riviera Plus
Levná matrace Riviera Plus

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.