ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace do postele za hubičku

Matrace se dají pořídit v různých cenových hladinách, my se dlouhodobě soustředíme na to, abychom dokázali uspokojit zákazníky všech cenových kategorií. Proto v naši nabídce naleznete také cenově dostupné "matrace za hubičku", jsou to matrace do postele, které patří do kategorie "Levné matrace" nebo také do kategorie "Matrace akce".

Matrace prodáváme i zákazníkům, kteří nepožadují od matrace ten nejvyšší komfort - naopak, hledají matrace za rozumné peníze, protože matrace nepoužívají pro každodenní spánek. Jedná se například o matrace na chatu a chalupu, matrace pro návštěvy, ale mohou to být i dětské matrace nebo do prostoru, který je určen pro krátkodobý pobyt. I pro takové zákazníky naleznete matrace v naší nabídce.

Matrace Riviéra a matrace Riviéra Plus v cenové relaci cca od 2 000,- Kč do 3 000,- Kč za úplně novou relativně i kvalitní pěnovou matraci se snímatelným potahem. Matrace máme v základním rozměru 90x200 cm skladem v našem skladu na adrese: Rosty.cz, Žirovnická 2389, Praha 10 - Záběhlice.    

Matrace za hubičku Riviera
Matrace za hubičku Riviera
Levná matrace Riviera Plus
Levná matrace Riviera Plus

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.