ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace GRAPHITE - novinka 2014

Matrace je velmi důležitá součást postele, která má vliv na kvalitu spánku. Spánek je jeden ze základních životních funkcí, který má vliv na lidský výkon. Pokud se tělo během spánku zregeneruje, odpočine, nabije, tak člověk dokáže během dne podat nadstandardní výkony, je svěží, spokojený, odpočatý. Důsledkem kvalitního spánku je, že člověk cítí, že žije, má radost o kterou se hodlá podělit, vstává s úsměvem a ten mu na tváří vydrží celý den, ale jak si zařídit dokonalý a regenerující spánek? Základ všeho jsou kvalitní matrace a kvalitní rošty do postele, proto přicházíme s novou regenerující kolekcí matrací GRAPHITE - novinka pro rok 2014. Jedná se o velmi komfortní matrace do postele, které mají jádro matrací vyrobené z velmi komfortní značkové pěny. Jádro matrace je rozděleno do několika funkčních anatomických zón, které kopírují lidské tělo a dopřávají mu během spánku maximální komfort.

V základním balíčku matrací nabízíme tyto matrace: Matrace BASIC GRAPHITE, matrace COMFORT GRAPHITE, matrace ACTIVE GRAPHITE a matrace MAX GRAPHITE.

Každá matrace je vyrobená pro konkrétního spáče, každá matrace je komfortní a příjemná pro spaní. U matrací GRAPHITE můžeme použít i označení "Zdravotní matrace", protože jádro matrace má ortopedické zóny, které jsou prospěšné tělu během spánku. Matrace doporučujeme do všech typů postele: Postele z masivu, čalouněné postele, dětské postele, lamino postele atd., jednoduše řečeno do každé kvalitní postele. Matrace GRAPHITE doporučujeme pro každého náročného spáče.

Matrace BASIC GRAPHITE
Matrace BASIC GRAPHITE
Matrace COMFORT GRAPHITE
Matrace COMFORT GRAPHITE
Matrace ACTIVE GRAPHITE
Matrace ACTIVE GRAPHITE
Matrace MAX GRAPHITE
Matrace MAX GRAPHITE

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.