ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rosty.cz Vás zvou do divadla

Jsou dva, jsou mladí a mají tolik společného! Ona a on – na první pohled ideální pár. Alespoň to tak vypadá. Jenže pak je najednou všechno jinak. Lež je prozrazena, důvěra otřesena a naděje slábne. Máte všechno a za chvíli nemáte nic. Nezbývá, než se tomu všemu zasmát. Anebo se radši zabít? Současná hořká komedie o relativitě věcí, o umění lhát, (ne)schopnosti milovat a o tom, co už nejde vzít zpátky.

Rádi bychom Vás pozvali do Žižkovského divadla Járy Cimrmana na hru Ideální pár. V hlavních rolích hrají Kristýna Leichtová a Marek Adamczyk. Hru režíruje Adam Kraus. Premiéra hry je 5.3.2014 v 19.00 hod, první repríza 24.3.2014.

Rosty.cz jsou jedním z partnerů této divadelní hry. Většina děje se odehrává v posteli, ve které tráví herci mnoho času. A aby nebyla scéna statická a jednotvárná, byly do postele vloženy motorové rošty naší výroby, které budou herci při hře používat. Jako specialisté na rošty do postele jsme si jisti, že motorové rošty budou fungovat k maximální spokojenosti divadla.


« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.