ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rosty.cz Vás zvou do divadla

Jsou dva, jsou mladí a mají tolik společného! Ona a on – na první pohled ideální pár. Alespoň to tak vypadá. Jenže pak je najednou všechno jinak. Lež je prozrazena, důvěra otřesena a naděje slábne. Máte všechno a za chvíli nemáte nic. Nezbývá, než se tomu všemu zasmát. Anebo se radši zabít? Současná hořká komedie o relativitě věcí, o umění lhát, (ne)schopnosti milovat a o tom, co už nejde vzít zpátky.

Rádi bychom Vás pozvali do Žižkovského divadla Járy Cimrmana na hru Ideální pár. V hlavních rolích hrají Kristýna Leichtová a Marek Adamczyk. Hru režíruje Adam Kraus. Premiéra hry je 5.3.2014 v 19.00 hod, první repríza 24.3.2014.

Rosty.cz jsou jedním z partnerů této divadelní hry. Většina děje se odehrává v posteli, ve které tráví herci mnoho času. A aby nebyla scéna statická a jednotvárná, byly do postele vloženy motorové rošty naší výroby, které budou herci při hře používat. Jako specialisté na rošty do postele jsme si jisti, že motorové rošty budou fungovat k maximální spokojenosti divadla.


« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.