ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace CUREM - zdražení od 1.2.2014

Vážení obchodní partneři,

zasíláme Vám ceníky výrobků CUREM pro rok 2014 platné od 1.2.2014 Jak jsme již avizovali,v nových cenících došlo k nevyhnutelným cenovým úpravám z důvodu devalvace koruny rozhodnutím ČNB a tím navýšení cen vstupních materiálů. Žádáme Vás o aktualizaci údajů na Vašich webových stránkách a o výměnu tiskovin na prodejnách k datu 1.2.2014.

Sortiment pro rok 2014 jsme pro Vás připravili na základě našich dlouholetých zkušeností, požadavků zákazníků a moderních trendů v oblasti zdravého spánku. Novinkou jsou ortopedické polštářky Mikado a Belvedere a dále exkluzivní řada doplňků FOX. U stávajících polštářů Curem Exklusive, došlo ke změně konstrukce potahu (prošitý).

Mnoho obchodních i osobních úspěchů přeje
Tým obchodní oddělení Hilding Anders Česká republika a.s.

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.