ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace RIVIERA PLUS - SLEVA 50%

Matrace Riviera Plus je oboustranná partnerská matrace s rozdílnou tuhostí a profilací ložných stran, matrace Riviera Plus patří mezi standardní matrace určené pro běžné používání. Matrace je vyrobena z pružných a houževnatých pěn Flexifoam®. Matrace vyrobené z pěny Flexifoam® jsou komfortní, mají skvělé ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost. Matrace uložte na kvalitní lamelové rošty.
 
Čistíme sklady proto tuto matraci můžete koupit s 50% slevou, ale pouze do vyprodání zásob pěn, které už budeme nakupovat za vyšší ceny.

Matrace Riviera Plus má dvě strany tuhosti, měkčí strana SOFT Relax (červená) je středně tuhá (stupnice tuhosti 2,5 ze 4) má anatomickou masážní profilaci a 7 anatomických zón. Tužší stranu HARD Classic tvoří rovná masivní vrstva houževnaté pěny (žlutá), která je tužší (stupnice tuhosti 3 ze 4). Každý spáč si tak může vybrat vhodnou tuhost.

Měkčí strana Relax se 7 zónami tuhosti a masážní profilací je určena pro relaxaci zádového svalstva. Tužší strana Classic je rovná a je určena pro milovníky klasického poležení. Střední část jádra matrace zaručuje díky vlnkám vysokou vzdušnost.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2,5 ze 4 a HARD 3 ze 4.

Matrace má kvalitní snímatelný potah Relaxtic, prošitý vzdušným vláknem. Potah lze dělit na 2 části a prát v pračce do 60°C.

Matrace Riviera Plus je vhodná na pevné i polohovací lamelové rošty i na motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží. Matrace je vysoká 18cm. Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 110kg.

RIVERA PLUS se slevou 50%
RIVERA PLUS se slevou 50%

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.