ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Náhradní díly pro lamelové rošty

Lamelové rošty jsou zatěžovány každý den a není se čemu divit, že po dlouholetém používání dojde ke zlomení lamely nebo pouzdra, které lamely drží. Děti skákající na posteli jsou také častou příčinou polámaných lamel. Proto již několik let nabízíme možnost si náhradní lamely koupit přímo v našem internetovém obchodě.

V nabídce máme dvě nejčastější šíře lamel a to šířku 5,5cm (skutečná šířka lamely je 5,3cm) a 3,5cm (skutečná šířka lamely je 3,6cm) a tři nejčastější délky 80cm, 90cm a 100cm, skutečná délka lamel je 79, 89 a 99cm. Je možné, že potřebujete jinou délku, lamelu si však musíte upravit sami, nejlépe pilkou. Jedná se o jednoduchou úpravu a zvládne ji každý. Náhradní lamely lidé používají často nejen do lamelových roštů, ale také jimi opravují prasklé lamely v sedačce.

Náhradní lamely si můžete vyzvednout bez předchozí objednávky v našem skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 – Záběhlice.

Ve skladu máme také k prodeji náhradní kapsy a náhradní posuvné jezdce. Náhradní kapsy máme k dispozici pouze ve skladu, kde si je můžete ihned koupit, náhradní kapsy neprodáváme na e-shopu.

Ve skladu máme jednoduchou kapsu na lamelu v šíři 5,5cm, dvojitou kapsu pro lamely široké 3,5cm a také posuvné jezdce pro nastavení tuhosti lamel.

Pokud potřebujete náhradní lamelu nebo kapsu do lamelového roštu, není nic jednoduššího než vzít poškozenou, zlomenou lamelu nebo kapsu do našeho skladu a podle té Vaší stávající si vyberete lamelu nebo kapsu novou, máte přitom jistotu, že bude do Vašeho roštu pasovat.

Opravte si své lamelové rošty, aby Váš spánek byl znovu pohodlný.

Náhradní lamely
Náhradní lamely

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.