ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Náhradní díly pro lamelové rošty

Lamelové rošty jsou zatěžovány každý den a není se čemu divit, že po dlouholetém používání dojde ke zlomení lamely nebo pouzdra, které lamely drží. Děti skákající na posteli jsou také častou příčinou polámaných lamel. Proto již několik let nabízíme možnost si náhradní lamely koupit přímo v našem internetovém obchodě.

V nabídce máme dvě nejčastější šíře lamel a to šířku 5,5cm (skutečná šířka lamely je 5,3cm) a 3,5cm (skutečná šířka lamely je 3,6cm) a tři nejčastější délky 80cm, 90cm a 100cm, skutečná délka lamel je 79, 89 a 99cm. Je možné, že potřebujete jinou délku, lamelu si však musíte upravit sami, nejlépe pilkou. Jedná se o jednoduchou úpravu a zvládne ji každý. Náhradní lamely lidé používají často nejen do lamelových roštů, ale také jimi opravují prasklé lamely v sedačce.

Náhradní lamely si můžete vyzvednout bez předchozí objednávky v našem skladu na adrese: Žirovnická 2389, Praha 10 – Záběhlice.

Ve skladu máme také k prodeji náhradní kapsy a náhradní posuvné jezdce. Náhradní kapsy máme k dispozici pouze ve skladu, kde si je můžete ihned koupit, náhradní kapsy neprodáváme na e-shopu.

Ve skladu máme jednoduchou kapsu na lamelu v šíři 5,5cm, dvojitou kapsu pro lamely široké 3,5cm a také posuvné jezdce pro nastavení tuhosti lamel.

Pokud potřebujete náhradní lamelu nebo kapsu do lamelového roštu, není nic jednoduššího než vzít poškozenou, zlomenou lamelu nebo kapsu do našeho skladu a podle té Vaší stávající si vyberete lamelu nebo kapsu novou, máte přitom jistotu, že bude do Vašeho roštu pasovat.

Opravte si své lamelové rošty, aby Váš spánek byl znovu pohodlný.

Náhradní lamely
Náhradní lamely

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.