ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Manželské postele s úložným prostorem

Při nákupu nové postele stále velká část zákazníků preferuje manželskou postel s úložným prostorem. A není se čemu divit. Díky úložnému prostoru získáte jinak nevyužitý prostor pod postelí, který stejně často slouží jako uložiště různých předmětů. Dnes již není pravdou, že lidé do úložného prostoru stelou peřiny. Naopak. Na trhu je k dostání celá řada kvalitního ložního povlečení, které dodá ložnici osobitý vzhled a peřiny se tak stávají součástí vzhledu celé ložnice.

Manželská postel s úložným prostorem je většinou nutností nejen pro lidi bydlící v bytech, ale také v rodinných domech. Úložných prostorů není nikdy dost a lidé do postelí ukládají nejen peřiny, polštáře a lůžkoviny všeobecně, ale také například sezónní oblečení a i mnohem kurioznější předměty jako Vánoční ozdoby, knihy nebo lyže s kompletním lyžařským vybavením.

Jaké jsou trendy a novinky v oblasti manželských postelí s úložným prostorem?

Čalouněné manželské postele s úložným prostorem

Největším trendem, který k nám pomaličku přichází již několik let ze západu jsou čalouněné postele, a to látkové nebo kožené. Pro kvalitní čalouněnou postel se rozhodují často manželské páry, které si jako první postel koupili postel dřevěnou nebo postel z lamina a nyní hledají změnu, něco nového, osobitého. Na nákup postele mají často vyšší finanční částku než u postele první a proto jsou mnohem náročnější a hledají opravdový komfort, pohodlí a také design. A toto jim splní právě moderní, kvalitní čalouněná postel.

Dřevěné postele

Dřevěné postele jsou stále oblíbené, mají své zákazníky, kteří nedají na tento přírodní materiál dopustit. Dřevo má zajisté v ložnici své stálé místo. Kvalitní buková nebo dubová postel Vám vydrží po několik generací.

Bukové postele patří mezi nejoblíbenější lůžka díky své pevnosti, stálosti dřeva a přírodnímu vzhledu dřeva, který se nikdy neokouká. Buk lze navíc mořit i do dalších odstínů jako třešeň, olše nebo ořech.

Ještě o něco kvalitnější jsou postele dubové. Dubové dřevo je tvrdé a pevné, přírodní dub má ušlechtilou kresbu textury dřeva a nejlépe vynikne v jeho přirozené barvě.

Levnější jsou postele z borovicového nebo smrkového dřeva. Toto dřevo je měkké a pevnost lůžka je nestabilní. Navíc například borovicové dřevo na slunci hnědne a postupem času získá „nepěknou“ barvu. Tyto levnější postele můžu doporučit například na chatu, kde není estetičnost nejdůležitější a nebo například do dětského pokojíčku, kde víte, že za pár let postel vyměníte za kvalitnější lůžko.

Laminátové manželské postele s úložným prostorem

Manželské postele s úložným prostorem vyrobené z lamina jsou oblíbené zejména pro svou nízkou cenu. Lamino je dřevotřísková deska, která má na povrchu fólii imitující dřeviny. Laminátové postele patří mezi levnější postele, ale zároveň jsou moderní a vhodné do moderně zařízených ložnic. Nabízí také řadu barevných odstínů. Tyto postele jsou vhodné jak do ložnic, tak do dětských pokojíčků.

Úložný prostor není zvenčí vidět
Úložný prostor není zvenčí vidět
Postel s praktickým úložným prostorem
Postel s praktickým úložným prostorem
Čalouněná postel s velkým úložným prostorem
Čalouněná postel s velkým úložným prostorem
Čalouněná postel s úložným prostorem
Čalouněná postel s úložným prostorem
Moderní postel z lamina s výsuvným úložným prostorem
Moderní postel z lamina s výsuvným úložným prostorem
Laminátová manželská postel s velkým úložným prostorem
Laminátová manželská postel s velkým úložným prostorem
Úložný prostor není zvenčí vidět
Úložný prostor není zvenčí vidět
Buková postel s úložným prostorem
Buková postel s úložným prostorem
Dubová postel s úložným prostorem
Dubová postel s úložným prostorem

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.