Matrace Elegant Visco 1+1

Matrace Elegant Visco a Elegant Visco Max je podzimní novinkou v nabídce matrací 1+1. Již za první měsíc v nabídce se právě tato matrace stala nejprodávanější matrací v nabídce. Novinkou nabídky je také možnost si k matraci Elegant Visco 1+1 a Elegant Visco Max 1+1 koupit lamelové rošty za zvýhodněnou cenu. Také tuto nabídku využila již řada zákazníků a spolu s matracemi si zakoupili lamelové rošty za výhodnou cenu. A proč právě zdravotní matrace Elegant Visco a Elegant Visco Max dokázala zaujmout zákazníky nejvíce z nové nabídky? 
Zdravotní matrace
Elegant Visco je luxusní, pohodlná matrace z kolekce GREEN SLEEP. Matrace GREEN SLEEP používají při výrobě matrací výtažky přírodních olejů. Právě přírodní suroviny mají skvělý vliv na elasticitu matrace a tvarovou stálost.

Matrace Elegant Visco je sendvičová matrace s dvěma stranami tuhostí (měkčí-žena, tužší-muž). Středovou část tvoří moderní pěna Black foam, která matraci zpevňuje. Jednu ložnou plochu matrace tvoří oblíbená VISCO pěna, která reaguje na teplotu těla a přizpůsobuje se tlaku a teplotě těla. Druhou ložnou plochu tvoří komfortní značková BIO pěna.

Tuhost ložných ploch matrací: SOFT 3 z 5ti (středně tuhá) a HARD 4 z 5ti (tužší).

Značková VISCO termopěna působí při lehnutí na matraci tužším dojmem, ale po zahřátí je zárukou kvalitního spánku, pěny s přísady rostlinných olejů soya a verenda minimalizují alergické reakce a VISCO pěna působí jako prevence před deformací páteře během spánku.

Zdravotní matrace Elegant Visco má sedm ortopedických zón a patří mezi nejpohodlnější matrace. Během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Jádro matrace odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací a zipové nelepené profilování jádra zařazuje tyto matrace na pomyslný vrchol v nabídce.

Potah matrace GREENFIRST® obsahuje bioaktivní úpravu vhodnou i pro alergiky na bázi přírodních rostlinných esensí z citronu, levandule a eukalyptu. Potah je velmi příjemný na dotek. Je snímatelný a lze jej prát do 60°C.

Matrace Elegant Visco je ideální uložit na kvalitní lamelové rošty, které všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. 

Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg. Matrace Elegant Visco jsou vysoké 20cm, matrace Elegant Visco Max 24cm.

Matrace Elegant Visco 1+1 a Elegant Visco Max 1+1 můžete koupit zde: matrace 1+1

Matrace Elegant Visco 1+1
Matrace Elegant Visco 1+1
Matrace Elegant Visco
Matrace Elegant Visco

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.