ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Elegant Visco 1+1

Matrace Elegant Visco a Elegant Visco Max je podzimní novinkou v nabídce matrací 1+1. Již za první měsíc v nabídce se právě tato matrace stala nejprodávanější matrací v nabídce. Novinkou nabídky je také možnost si k matraci Elegant Visco 1+1 a Elegant Visco Max 1+1 koupit lamelové rošty za zvýhodněnou cenu. Také tuto nabídku využila již řada zákazníků a spolu s matracemi si zakoupili lamelové rošty za výhodnou cenu. A proč právě zdravotní matrace Elegant Visco a Elegant Visco Max dokázala zaujmout zákazníky nejvíce z nové nabídky? 
Zdravotní matrace
Elegant Visco je luxusní, pohodlná matrace z kolekce GREEN SLEEP. Matrace GREEN SLEEP používají při výrobě matrací výtažky přírodních olejů. Právě přírodní suroviny mají skvělý vliv na elasticitu matrace a tvarovou stálost.

Matrace Elegant Visco je sendvičová matrace s dvěma stranami tuhostí (měkčí-žena, tužší-muž). Středovou část tvoří moderní pěna Black foam, která matraci zpevňuje. Jednu ložnou plochu matrace tvoří oblíbená VISCO pěna, která reaguje na teplotu těla a přizpůsobuje se tlaku a teplotě těla. Druhou ložnou plochu tvoří komfortní značková BIO pěna.

Tuhost ložných ploch matrací: SOFT 3 z 5ti (středně tuhá) a HARD 4 z 5ti (tužší).

Značková VISCO termopěna působí při lehnutí na matraci tužším dojmem, ale po zahřátí je zárukou kvalitního spánku, pěny s přísady rostlinných olejů soya a verenda minimalizují alergické reakce a VISCO pěna působí jako prevence před deformací páteře během spánku.

Zdravotní matrace Elegant Visco má sedm ortopedických zón a patří mezi nejpohodlnější matrace. Během spánku drží tělo v ortopedicky správné poloze a to i při spaní na zádech nebo na boku. Jádro matrace odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací a zipové nelepené profilování jádra zařazuje tyto matrace na pomyslný vrchol v nabídce.

Potah matrace GREENFIRST® obsahuje bioaktivní úpravu vhodnou i pro alergiky na bázi přírodních rostlinných esensí z citronu, levandule a eukalyptu. Potah je velmi příjemný na dotek. Je snímatelný a lze jej prát do 60°C.

Matrace Elegant Visco je ideální uložit na kvalitní lamelové rošty, které všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. 

Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg. Matrace Elegant Visco jsou vysoké 20cm, matrace Elegant Visco Max 24cm.

Matrace Elegant Visco 1+1 a Elegant Visco Max 1+1 můžete koupit zde: matrace 1+1

Matrace Elegant Visco 1+1
Matrace Elegant Visco 1+1
Matrace Elegant Visco
Matrace Elegant Visco

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.