ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dárek ke každé objednávce nad 3 000,- Kč

Vážení zákazníci,

děkujeme za důvěru a protože si velmi vážíme každého zákazníka, rozhodli jsme se dát každému, kdo uskuteční objednávku nad 3 000,- Kč dopravu a dárek (budík Rošťák) ZDARMA.

Budík Rošťák ukazuje čas, má budík, lze ho používat jako držák tužky a navíc můžete využít na budíku klipsu, kterou má umístěnou na hlavě k přenechání vzkazu.

Naše matracelamelové rošty nebo postele Vám natolik zlepší spaní, že se Vám z postele moc vstávat nebude chtít, každopádně budík Rošťák, Vám se vstáváním pomůže.

ZDARMA DOPRAVA A DÁREK NAD 3 000,- Kč POUZE V E-SHOPU ROSTY.cz
 

Časově omezená akce do rozdání dárků.

Budík Rošťák
Budík Rošťák

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.