ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dárek ke každé objednávce nad 3 000,- Kč

Vážení zákazníci,

děkujeme za důvěru a protože si velmi vážíme každého zákazníka, rozhodli jsme se dát každému, kdo uskuteční objednávku nad 3 000,- Kč dopravu a dárek (budík Rošťák) ZDARMA.

Budík Rošťák ukazuje čas, má budík, lze ho používat jako držák tužky a navíc můžete využít na budíku klipsu, kterou má umístěnou na hlavě k přenechání vzkazu.

Naše matracelamelové rošty nebo postele Vám natolik zlepší spaní, že se Vám z postele moc vstávat nebude chtít, každopádně budík Rošťák, Vám se vstáváním pomůže.

ZDARMA DOPRAVA A DÁREK NAD 3 000,- Kč POUZE V E-SHOPU ROSTY.cz
 

Časově omezená akce do rozdání dárků.

Budík Rošťák
Budík Rošťák

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.