ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postele z masivu Betler VIKTORIE

Postele z dubového masívu Betler VIKTORIE jsou moderní designové postele nejvyšší jakosti. Postele jsou vyráběné pod prémiovou značkou Betler, která je zárukou kvality.

Postel Betler VIKTORIE je vyrobená z pečlivě vybíraného dubového masívu. Díky použitým materiálům a jemné truhlářské práci je postel šperkem pro každou ložnici. Součásti postele jsou i polohovací rošty Betler SILVER 28 HN, jedná se o manuálně polohovací lamelové rošty nejvyšší kvality. Postel  Betler VIKTORIE je velmi náročná na výrobu, protože jednotlivé díly se vyrábějí ručně, proto je doba výroby cca 5-8 týdnů. Každá postel je originál, proto i když si koupíte dvě postele, bude každá malinko jiná, právě struktura dubového dřeva dělá z postele Betler VIKTORIE ojedinělou postel, navíc dubové postele nepodléhají módním výkřikům, takže postel se Vám bude líbit pořád.

Pokud při výběru postele potřebujete i výjimečné kvalitní matrace, jistě Vás náročné zákazníky uspokojí naše nová kolekce matrací Betler. Matrace Betler budou novinkou pro podzim roku 2013 a nyní se intenzivně pracuje na propagaci těchto matrací.

K posteli Betler VIKTORIE lze dokoupit i luxusní celo dubové noční stolky, které zachovávají ojedinělý styl této úžasné posteli. Postele vyráběné pod značkou Betler maximálně doporučujeme, protože se jedná o luxusní produkty a jsou ozdobou každé moderní ložnice.

Postele Betler maximálně doporučujeme.

Postel z masívu Betler VIKTORIE
Postel z masívu Betler VIKTORIE
Dubová postel Betler VIKTORIE
Dubová postel Betler VIKTORIE
Noční dubový stolek Betler
Noční dubový stolek Betler

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.