ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Levný motorový rošt

Ve všech oborech je cítit tlak na cenu, pro velkou spoustu zákazníků je cena to nejdůležitější kritérium pro volbu výrobku, to platí i pro lamelové rošty a motorové rošty. Abychom si udrželi přední pozici mezi prodejci lamelových a motorových roštů, přišli jsme s nabídkou levného motorového roštu V 28 MOT.

Levný motorový rošt

V naši nabídce teď najdete motorové rošty od ceny 4 190,- Kč. Tímto jsme opět rozšířili nabídku motorových roštů i o levný motorový rošt. Nabídka roštu V 28 MOT je časově omezená a platí předběžně do konce srpna 2013 nebo do vyprodání zásob.

Motorový rošt V 28 MOT je kvalitní motorový rošt české výroby s 28 lamelami. Lamely jsou uloženy v kaučukových pouzdrech. Nejvyšší zatížení roštu je 120 kg.

Jedná se o základní motorový rošt, který je určen pro každodenní použití.

Rosty.cz

Levný motorový rošt
Levný motorový rošt

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.