ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Akce Léto

Ke každé objednávce nad 5 000,- Kč dostanete zdarma praktický dárek - plážové lehátko v hodnotě 450,- Kč. Lehátko je vhodné na travnaté i písečné pláže i jako polstrování na zahradní lehátko. Lze jej jednoduše složit a sepnout pomocí gumy a nosit - lehátko má odnosné uši. Lehátko lze prát při 40oC.

Akce platí do 31.8.2013 nebo do vyprodání zásob.

Akce byla během srpna po vyprodání zásob ukončena, věříme že spousta podložek Vám dobře sloužilo a udělalo Vám na dovolené radost. Nyní se v e-shopu Rosty.cz připravuje další akce, již brzy...

Vaše Rosty.cz

Plážové lehátko
Plážové lehátko

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.