ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Akce Léto

Ke každé objednávce nad 5 000,- Kč dostanete zdarma praktický dárek - plážové lehátko v hodnotě 450,- Kč. Lehátko je vhodné na travnaté i písečné pláže i jako polstrování na zahradní lehátko. Lze jej jednoduše složit a sepnout pomocí gumy a nosit - lehátko má odnosné uši. Lehátko lze prát při 40oC.

Akce platí do 31.8.2013 nebo do vyprodání zásob.

Akce byla během srpna po vyprodání zásob ukončena, věříme že spousta podložek Vám dobře sloužilo a udělalo Vám na dovolené radost. Nyní se v e-shopu Rosty.cz připravuje další akce, již brzy...

Vaše Rosty.cz

Plážové lehátko
Plážové lehátko

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.