ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rozkládací postel ke každodennímu spaní

Jistě se Vám také stane, že přijede návštěva, kterou potřebujete někam na den či dva uložit, nebo u Vás chce přespat kamarád Vašeho dítěte či máte garsonku a nevejde se Vám do ní sedačka a zároveň i postel. Právě tyto situace řeší rozkládací postel Tandem. Rozkládací postele Tandem mají unikátní konstrukci, kdy ve složeném stavu slouží jako jednolůžko nebo sedačka. V rozloženém stavu slouží postel jako plnohodnotná manželská postel.

Rozkládací postel Tandem je proto skvělé řešení do malých bytů nebo garsonek a také do dětských pokojů nebo pokoje pro hosty. Tato rozkládací postel má navíc úložný prostor, do kterého můžete umístit lůžkoviny. Součástí postele je také rošt speciální konstrukce.

Rozkládací postel Tandem

Rozkládací postel Tandem můžete ve složeném stavu využívat buď jako jednolůžko nebo jako sedačku. Pokud budete postel používat převážně jako jednolůžko a pouze občas ji využijete v rozloženém stavu, je pro Vás lepší k posteli koupit 2 matrace, které jsou ve složeném stavu na sobě a v případě rozložení postele, matrace dáte vedle sebe. Rozložení postele je velmi jednoduché, část, která se rozkládá je na kolečkách, takže ji jednoduše vysunete a přemístíte matraci. Rozložení Vám nezabere více než 15 sekund.

Rozkládací postel pro hosty

Rozkládací postele s úložným prostorem Tandem jsou ideálním řešením pro uložení návštěvy. Postel ve složeném stavu nezabere tolik místa a jakmile přijedou hosté, postel rozložíte a máte je kde uložit. V úložném prostoru můžete mít také uloženy lůžkoviny pro hosty.

Řešení do garsonier

Rozkládací postel Tandem je skvělé řešení do garsonek. Ve složeném tvaru postel slouží jako sedačka a po rozložení je postel vhodná na každodenní spaní. V případě, že budete tuto postel využívat i jako sedačku, musíte k posteli koupit speciální matrace, kdy jedna matrace je v celku v rozměru 90x200cm a druhá matrace je tzv. půlená – jedná se o 2 matrace v rozměru 45x200, které Vám poslouží jako opěrka zad ve složeném stavu. Po rozložení dáte matrace vedle sebe a získáte ložnou plochu 180x200cm. Půlená matrace má zip, aby se nerozjížděla.

Rozkládací postel na každodenní spaní

Rozkládací postel Tandem je vhodná na každodenní spaní a to jak ve složeném stavu (jednolůžko), tak v rozloženém stavu, protože rozložením získáte ložnou plochu 180x200cm, stejně jako na manželské posteli.

Rozkládací postele s úložným prostorem se prodrozkládací posteleávají v levnější variantě vyrobené z kvalitního lamina a v dražší variantě jsou z bukového masivu. Do dětský pokojů lidé většinou volí variantu z lamina – rozkládací postel s úložným prostorem Tandem Klasik – která je nabízena ve 12 moderních barevných odstínech a ve variantě s rovnými nebo oblými rohy. Provedení z lamina se nemusíte bát, obzvláště do dětských pokojíků je tento typ vhodný, protože lamino je pevné, odolné proti poškrábání a nabízí se v moderních dezénech (např. bílá, bělené dřevo, třešeň Romana apod.).

Rozkládací postele z masivu Tandem zase lidé upřednostňují do garsoniér nebo menších bytů, kde tato postel slouží přes den jako pohovka a po rozložení jako plnohodnotná manželská postel. Z varianty rozkládací postel masiv patří mezi nejprodávanější postel Tandem Klasik Masiv.

Pokud potřebujete vyřešit spaní pro hosty nebo sháníte rozkládací postel pro každodenní spaní, rozkládací pohovka Tandem je řešení přesně pro Vás. Postel Vám dovezeme po celé republice, dopravné je zdarma. Pokud si nejste jisti, že byste postel smontovali, nabízíme za poplatek také montáž postele.

Jednotlivé výrobky postelí Tandem naleznete v oddělení: POSTELE S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Za rosty.cz Petra Ševěčková

Postel jako pohovka
Postel jako pohovka
Úložné prostory postele
Úložné prostory postele
Rozložená postel
Rozložená postel
Postel jako jednolůžko
Postel jako jednolůžko
Postel Ester Tandem odstín akát
Postel Ester Tandem odstín akát
Úložný prostor
Úložný prostor
Jednolůžko s dvěmi matracemi na sobě
Jednolůžko s dvěmi matracemi na sobě
Postel Ester Tandem úložný prostore
Postel Ester Tandem úložný prostore
Dřevěná postel Tandem Lara
Dřevěná postel Tandem Lara

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.