ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nejlevnější motorové rošty

Nejlevnější motorové rošty z naši nabídky jsou motorové rošty Dynamic Mot. Tyto nejlevnější motorové rošty koupíte za velice příznivou cenu díky slevě 20 %. Motorový rošt Dynamic Mot je české výroby s výkonným německým motorem, tento rošt si zachovává vysokou kvalitu i přes velmi nízkou cenu. A asi právě tato kombinace nizké ceny a vysoké kvality dělá z motorového roštu Dynamic Mot nejprodávanější rošt naši nabídky.

Nejlevnější motorové rošty Dynamic Mot koupíte levněji než průměrný mobilní telefon. Tento rošt Vám však bude sloužit několikanásobě déle. Motorový rošt dá vaši posteli úplně novou dimenzi – rozpohybuje ji – nyní pro vás bude čtení v posteli mnohem příjemnější, pouhým zmáčknutím tlačítka si nastavíte vyhovující polohu, kterou můžete opět velmi snadno změnit pouhým zmáčknutím tlačítka ovladače roštu. A opět zmáčknutím tlačítka rošt vrátíte do původní polohy.

Motorové rošty se čím dál více stávají běžnou součástí postele. Při nákupu postele nebo při výměně stávajících již nevyhovujících roštů, lidé stále více volí motorové lamelové rošty. Je to zajisté ovlivněno stále příznivějšími cenami, právě nejlevnější motorový rošt Dynamic Mot byl konstruován tak, aby si zachovával vysokou kvalitu, ale zároveň byl cenově velmi přijatelný. Motorový rošt je dnes běžnou součástí postele, motorové rošty si kupují lidé všech generací, od mladých, přes střední generaci až po starší lidi.

Pokud uvažujete o nákupu motorového roštu a nechcete za něj utrácet horentní sumy, tak motorový rošt Dynamic Mot je správnou volbou. Rošt má 28 lamel, kaučukové pouzdra, zvedat můžete samostatně oblast hlavy až do polohy v sedě a samostatně oblast nohou nebo hlavu i nohy zároveň. Veškeré informace o roštu Dynamic Mot naleznete zde: Motorový rošt Dynamic Mot. U výrobku naleznete i video.

Nákupem motorového roštu u nás na www.rosty.cz si nekupujete pouze výrobek, ale také jistotu toho, že pokud by se s roštem cokoliv stalo, případná reklamace se řeší u vás doma, k roštům jsou k dostání náhradní díly pro případ mechanického poškození. K těmto případům dochází sice výjimečně, ale je dobré před nákupem mít i tuto jistotu záručního a pozáručního servisu.

Motorový rošt Dynamic Mot
Motorový rošt Dynamic Mot

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.