ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ MATRACE AIR SLEEP 9000

Matrace AIR SLEEP - NOVINKA ROKU 2013 

Při výrobě matrace AIR SLEEP 9000 jsme se soustředili na maximální komfort lehací plochy matrace, proto jsme pro podporu Multipacketu zvolili na jedné ložné ploše matrace speciální pěnu - novinku na trhu Calipore® (SOFT), což je retikulovaná měkčí pěna s otevřenou buněčnou strukturou a jedna z jejich hlavních výhod je i vysoká prodyšnost, kterou ocení i lidé se zvýšenou potivostí (odvod vody je daleko jednodušší). Na druhé ložné ploše je zvolená luxusní BIO pěna (HARD), která zajišťuje jinou tuhost ložné plochy, takže matrace je vyrobená jako partnerská matrace (ŽENA/SOFT a MUŽ/HARD)

Matrace AIR SLEEP 9000 má luxusní potah SILVER s velmi moderním prošitím, výhodou potahu SILVER jsou antimikrobiální a antistatické vlastnosti. Po obvodu matrace vede klimatický pás s 3D ventilační mřížkou v lemu potahu = maximální vzdušnost. Potah je snímatelný a dělitelný na dvě samostatné části. Potah lze prát do 60°C. 

Matrace AIR SLEEP 9000 je vhodná na pevnou desku nebo pevné rošty. Matrace je vysoká cca 24 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg. 

Matrace AIR SLEEP jsou matrace, při jejichž výrobě je použita nejnovější technologie zpracování pěn. Pěny obsahují vzduchové směrové dutinky "průduchy", které slouží k lepšímu odvětrávání matrace, čímž zajišťují optimální regulaci teploty. Právě přirozený odvod tepla pomocí směrových "průduchů", které jsou skrz matraci, zabraňují přehřívání Vašeho organismu. Spánek na matraci AIR SLEEP je hluboký a tělo je po celou dobu v hygienicky čistém prostředí. Unikátní systém AIR SLEEP propouští výdech a zabraňuje zpětnému vdechování CO2 - touto technologií se snižuje riziko přidušování během spánku a tím i nežádoucímu přerušování spánku pro delší nádech


« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.