ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace SMART

Matrace SMART

Matrace SMART jsou moderní vakuově balené matrace do postele. Matrace jsou cca 14 cm vysoké ve snímatelném potahu pratelném na 60°C.

Do vyprodání je nyní sleva na matrace 50%, matrace máme skladem už pouze v rozměru 80x200 a 90x200 cm. Matrace připravujeme k expedici do 10ti dnů, každou matraci vakuově balíme, abyste si matrace mohli jednoduše odvézt domů. Právě vakuové balení a cena dělá z matrace SMART prodejní BESTSELLER.

A abychom dokázali, že matrace SMART jsou opravdu kvalitní matrace, zachováme záruční dobu 4 roky, i když je matrace ve výprodeji.  

Matrace jsou vhodné na lamelové rošty pevné, polohovací i motorové rošty (rošt kopíruje matrace SMART pod zátěží).

Matrace SMART doporučujeme.

Matrace SMART - SLEVA 50%
Matrace SMART - SLEVA 50%

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.