ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jak zaručeně usnout? Zapomeňte na práci a dejte si sklenku!

Práci do postele netahejte

Jste ten typ, který když si lehne a zavře oči, v hlavě se mu začnou honit myšlenky na zaměstnání? Skončete tento maraton vtíravého uvažování, co by kdyby. Potřebujete-li si srovnat myšlenky v hlavě, uvařte si hrnek dobrého čaje, nebo si pusťte oblíbený film! Do postele práce nepatří! Ledaže byste pracovali v porno průmyslu…

Ložnice je místem klidu a odpočinku

Pokud potřebujete něco udělat, rozhodně tak nečiňte v ložnici. Při učení na zkoušky nebo přípravě do práce si k materiálům raději sedněte v obývacím pokoji nebo kuchyni (pozor na pochoutky z lednice), pokud se totiž budete soustavně zatěžovat mozek v posteli, odnaučíte se v ní odpočívat (a nanejvýš tak usnete). To platí i pro pracovní kout, pokud ho máte v ložnici, vystěhujte jej pryč, stejně jako počítač a televizi. Při spánku by vás nemělo nic rušit.

Vyvětrejte si a zatáhněte závěsy

Než se uložíte do postele, pořádně místnost vyvětrejte a stáhněte topení. Přetopený pokoj a peřina jsou přímo odpůrci spánku. Skoro stejně jako veselí a rozdovádění sousedé. Pokud chcete spát, potřebujete klid. Takže v případě potřeby „umlčte“ či alespoň ztište sousedy a zatáhněte závěsy nebo žaluzie.

Sklenička je povolená

Pokud se vám lépe usíná po skleničce vína nebo kapce něčeho ostřejšího, není důvod, abyste si ji občas nedopřáli. Jen pozor, aby se z toho nestal nebezpečný zvyk.

Záleží také, na čem spíte

Alfou i omegou dobrého spánku je kvalitní postel a matrace. Z toho důvodu se nevyplatí na nich šetřit, každému totiž vyhovuje něco jiného. Než si tedy obstaráte novou matraci, v obchodě si ji dobře vyzkoušejte.  Neměla by být moc měkká, abyste se do ní nezabořili, ale také moc tvrdá. Zkrátka musí být tak akorát.


« zpět na seznam článků

Aktuality

04.10 2023

Motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO

Dovolujeme si Vám představit novinku letošního roku z limitované edice PANTER a to konkrétně motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO, který navazuje na velmi oblíbený a prodávaný model motorového roštu ELASTIC 42 MOT RADIO, tento rošt již v naší nabídce nenaleznete. Motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO si zachoval konstrukční řešení, kvalitní pohon motoru, bezdrátové ovládání, špičkový design a hlavně precizní kvalitu a zákaznicky příjemnou funkčnost. Hlavní a vyditelný rozdíl oproti předcházejícímu modelu je barva a to nově temná černá.

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.