ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ranní vstávání - jak to zvládnout

Vymyslete, proč vstát

Mnohem lépe se vstává z postele, když máte motivaci. Zkuste proto každý večer vymyslet něco, nač se druhý den můžete těšit. Až ráno zazvoní budík, vzpomeňte si na onu radostnou událost. Uvidíte, že se vám hned bude vstávat lépe.

Jděte spát dříve

Dostatek spánku je víc než důležitý, a tak pokud vstáváte opravdu brzy, zkuste si zvyknout chodit spát dřív. Poslouchejte své tělo, a jakmile se večer budete cítit opravdu unavená, nepřepínejte se a jděte si lehnout. Ne nadarmo se říká, že ráno je moudřejší večera. A řada věcí může do druhého dne počkat.

Žádných dalších pět minut!

Když vám ráno zazvoní budík, pravděpodobně ho zaklapnete se slovy: „Ještě pět minut…“ Věřte, že takové vstávání je mnohem horší, než kdybyste co nejrychleji vyskočila z postele. Pět minut se totiž ještě protáhne, vy budete jen více rozespalá a rozladěná, a to novému pracovnímu dni neprospěje.

Vyskočte z postele

Nejlepší, co můžete po ránu udělat, je vyskočit co nejrychleji z postele a opustit ložnici. Tak se totiž probudíte mnohem lépe, než kdybyste ještě pospávala, a pak zkoušela pomalu vstát. Ideální pro nastartování organismu je se hned po ránu zabavit nějakými činnostmi – třeba chystáním snídaně.


« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.