ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rozdíl mezi matracemi

Spánkem strávíme jednu třetinu ži­vota. To rozhodně není zanedbatelný čas, proto bychom pro náš noční odpočinek měli volit výrobky zdravotně nezávadné. Spánkem strávíme až 200 tisíc hodin života – to představuje asi jeho třetinu. Tato část rozhodně není zanedbatelná, proto by se pro noční odpočinek měly volit výrobky, které zaručují zdravotní nezávadnost.

S označením "zdravotní“ se dnes setkáme na českém trhu při každém kroku. Tímto přídavným jménem se chlubí kdeco. Ale jen málokdo ví, co takový výrobek musí splňovat.

Zdravotní matrace patří k poměrně drahým zařízením domácnosti. Investovat do nějaké a pak zjistit, že přídomek "zdravotní“ je jen reklamním trikem, to vás může přijít i na desetitisíce korun.

Spánkem strávíme až 200 tisíc hodin života – to představuje asi jeho třetinu. Tato část rozhodně není zanedbatelná, proto by se pro noční odpočinek měly volit výrobky, které zaručují zdravotní nezávadnost.


« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.