ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rosty.cz přejí Hezké svátky

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám v roce 2012 dali, my jsme Vám na oplátku zase vyšli maximálně vstříc a věříme, že jste s naší Českou výrobou maximálně spokojeni. Naše výrobky se staly součásti Vašeho života, které denně používáte, pro nás je tento závazek velmi inspirující a proto i v následujícím roce 2013 připravujeme spoustu novinek, které Vás opět ujistí, že nákup v e-shopu Rosty.cz je trefa do černého.

Připravujeme pro Vás nové matrace, inovované lamelové rošty a také nové stylové a velmi na trhu ojedinělé postele, naším cílem je si opět udržet Vaší přízeň a důvěru. Pokud chcete být pořád IN, využijte naše Facebookové stránky, kde postupně zveřejňujeme co pro Vás nového chystáme. Stránky naleznete zde: https://www.facebook.com/www.rosty.cz

Do nového roku 2013 Vám přejeme vše nejlepší, hlavně zdraví a štěstí a věříme, že nám zachováte svou přízeň i v roce 2013.

Vaše Rosty.cz

Hezké svátky přeje e-shop Rosty.cz
Hezké svátky přeje e-shop Rosty.cz

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.