ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rosty.cz přejí Hezké svátky

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám v roce 2012 dali, my jsme Vám na oplátku zase vyšli maximálně vstříc a věříme, že jste s naší Českou výrobou maximálně spokojeni. Naše výrobky se staly součásti Vašeho života, které denně používáte, pro nás je tento závazek velmi inspirující a proto i v následujícím roce 2013 připravujeme spoustu novinek, které Vás opět ujistí, že nákup v e-shopu Rosty.cz je trefa do černého.

Připravujeme pro Vás nové matrace, inovované lamelové rošty a také nové stylové a velmi na trhu ojedinělé postele, naším cílem je si opět udržet Vaší přízeň a důvěru. Pokud chcete být pořád IN, využijte naše Facebookové stránky, kde postupně zveřejňujeme co pro Vás nového chystáme. Stránky naleznete zde: https://www.facebook.com/www.rosty.cz

Do nového roku 2013 Vám přejeme vše nejlepší, hlavně zdraví a štěstí a věříme, že nám zachováte svou přízeň i v roce 2013.

Vaše Rosty.cz

Hezké svátky přeje e-shop Rosty.cz
Hezké svátky přeje e-shop Rosty.cz

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.