ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace DINO 23cm vysoká matrace

Matrace DINO,

je 23 cm vysoká velmi pohodlná matrace, patří do kateorie matrací, které se vyznačují určitou měkkostí. Vrchní deska matrace je z líné alias termo pěny, která reaguje na teplotu těla. Obrovskou výhodou matrace je právě výška a to je úžasných 23 cm. Matrace DINO má velmi kvalitní jádro matrace a luxusní potah, který má kolem celého obvodu 3D mřížku, jedná se o zpevněnou síťovinu, která zaručuje lepší odvětrání matrace.

Matrace DINO prodáváme ve dvou variantách a to jako matrace akce, kde druhou matraci dostanete ZDARMA (akce matrace 1+1 matrace ZDARMA) nebo matraci DINO, lamelový rošt a lůžkoviny ANTISTRES. Obě akce jsou velmi výhodné, protože dostanete velmi kvalitní matraci a k tomu velice praktické dárky (lůžkoviny, lamelové rošty).

Matrace DINO máme připravené k vyzkoušení v našem skladě na Praze 10, takže nás můžete navštívit a matrace 90x200 cm si i ihned odnést. Matrace DINO je novinka pro rok 2013.

Matrace Dino + druhá matrace DINO ZDARMA
Matrace Dino + druhá matrace DINO ZDARMA
Matrace Dino + ZDARMA lamelový rošt a lůžkoviny ANTISTRES
Matrace Dino + ZDARMA lamelový rošt a lůžkoviny ANTISTRES

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.