ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace DINO 23cm vysoká matrace

Matrace DINO,

je 23 cm vysoká velmi pohodlná matrace, patří do kateorie matrací, které se vyznačují určitou měkkostí. Vrchní deska matrace je z líné alias termo pěny, která reaguje na teplotu těla. Obrovskou výhodou matrace je právě výška a to je úžasných 23 cm. Matrace DINO má velmi kvalitní jádro matrace a luxusní potah, který má kolem celého obvodu 3D mřížku, jedná se o zpevněnou síťovinu, která zaručuje lepší odvětrání matrace.

Matrace DINO prodáváme ve dvou variantách a to jako matrace akce, kde druhou matraci dostanete ZDARMA (akce matrace 1+1 matrace ZDARMA) nebo matraci DINO, lamelový rošt a lůžkoviny ANTISTRES. Obě akce jsou velmi výhodné, protože dostanete velmi kvalitní matraci a k tomu velice praktické dárky (lůžkoviny, lamelové rošty).

Matrace DINO máme připravené k vyzkoušení v našem skladě na Praze 10, takže nás můžete navštívit a matrace 90x200 cm si i ihned odnést. Matrace DINO je novinka pro rok 2013.

Matrace Dino + druhá matrace DINO ZDARMA
Matrace Dino + druhá matrace DINO ZDARMA
Matrace Dino + ZDARMA lamelový rošt a lůžkoviny ANTISTRES
Matrace Dino + ZDARMA lamelový rošt a lůžkoviny ANTISTRES

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.